Telefony Oppo v Evropě? Přijď si pro jeden na RoadShow v Praze!

oppo-r817-real-164×300

Jak jsme slibovali – dnes prozradíme třetí přístroj, o který se bude na pražské RoadShow soutěžit. Čínský výrobce Oppo expandoval také k nám do Evropy a své smartphony zde začal oficiálně prodávat. My jsme se tak rozhodli jeden z jeho přístrojů zařadit i k nám do soutěže. A který to bude konkrétně? Oppo R817.

oppo-r817-real

Sympatický přístroj nabídne 4″ IPS displej s rozlišením 800 x 480 pixelů, 2jádrový procesor MTK6577 s taktem 1 GHz, 1 GB operační paměti a 4 GB úložného prostoru. Na palubě nechybí ani 8MPx fotoaparát či slot na paměťovou MicroSD kartu. Přístroj je skvěle vybaven také pro poslech hudby – nabízí funkci Direct HD Sound Acoustics.

Za věnování moc děkujeme www.LevneSmartphony.cz

Akce plná nabušených přístrojů, androidích fanoušků a specialistů ve svém oboru. To je Android RoadShow. Již v sobotu nás čeká návštěva Prahy a je se opravdu na co těšit. Již známe program celé akce! A zítra si opět představíme další výhru. Zůstaňte naladěni. :)

Jak to na první RoadShow vypadalo? Rozepsali jsme se o tom v samostatném článku Android novinky a soutěže zatřásly Brnem – Android RoadShow Brno 2013 (shrnutí).

Neváhejte se registrovat a navštivte pražskou RoadShow! Vstupné je zdarma.

reg

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)