Telefon LG G3: na webu se objevily oficiální obrázky

lg_g3_ico

Společnost LG představí svou novou vlajkovou loď LG G3 za necelý měsíc – konkrétně se tak stane 27. května (informovali jsme v aktualitě). Jak se obvykle s blížícím se uvedením stává, vyplouvají na povrch nejrůznější více či méně zaručené informace, obrázky a fotografie. V případě “gé trojky” spatřily světlo světa údajně oficiální rendery, určené pro tiskové materiály, které mají sloužit jako podklady pro reklamní letáky a propagační brožury.

Navzdory tomu, že je přístroj prezentován v ochranném pouzdře, lze ze snímků odvodit celou řadu zajímavých detailů. K vidění je například duální (pravděpodobně LED) blesk a upravená tlačítka pro nastavení hlasitosti a probuzení/uspání telefonu na zadní straně. Kromě toho můžete na obrázcích zaznamenat možná až rekordně tenký rámeček kolem displeje a absenci jakýchkoli fyzických ovládacích prvků na přední straně i na bocích.

Podle některých zpráv bude LG G3 existovat ve dvou variantách: první má mít 16 GB interního úložiště a 2 GB operační paměti, druhá pak 32 GB interní paměti a 3 GB RAM. Zbytek technických specifikací má být pro obě verze shodný – počítá se s obrazovkou o úhlopříčce 5,5″ a rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů, procesorem Qualcomm Snapdragon 801 (možná i 805), akumulátorem s kapacitou 3000 mAh, 13Mpx fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a 2Mpx kamerou na přední straně.

Za samozřejmost lze považovat operační systém Android v poslední verzi 4.4 KitKat s aktualizovanou grafickou nadstavbou Optimus UI.

Zdroje: Keinex, @evleaks, Phandroid, evleaks.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)