Spekulace: Nová aktualizace Hangouts přinese podporu SMS zpráv

google-hangout-collage

Tvůrce systému Android, společnost Google, se již dříve nechal slyšet, že je jeho cílem sjednotit komunikační kanály do jedné aplikace. Výsledkem je známý program Hangouts, který v sobě nyní ukrývá GTalk, videohovory či třeba chat z Google Plus. Na internetu se objevily snímky z nové verze s číslovkou 1.3, která by měla dokonce přinést podporu SMS a MMS zpráv. Co to znamená? Že pokud vám váš kontakt pošle SMS zprávu a zprávu přes GTalk, naleznete obě zprávy ve stejné aplikaci – Hangouts. Textová zpráva SMS bude ovšem opatřena štítkem.

google_hangouts_sms_support_leak_01

Říkáte si, že je to nesmysl a jste zvyklí používat separátní aplikaci pro SMS? Nevadí. Podle snímků je patrné, že Google myslel i na tuto část uživatelů a tato funkce půjde vypnout v nastavení. Zatím nevíme, kdy se nová verze dostane mezi nás. Bude to již příští týden při představení Androidu 4.4? To se brzy dozvíme.

zdroj: talkandroid.comAndroidPolice

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek