Nové reklamy na telefon Sony Xperia Z3 hrají všemi barvami

sony_xperia_z3_reklama

Společnost Sony včera vypustila do světa dva reklamní klipy, propagující novou vlajkovou loď Sony Xperia Z3 a její menší verzi Z3 Compact. V obou výrobce prezentuje především fotoaparát a zaměřuje se na kvalitu fotek při nízké hladině osvětlení, ve vodě, v pohybu a v některých dalších situacích. Právě fotografie, pořízené ve zhoršených světelných podmínkách, byly silnou stránkou Xperií Z1 a Z2.

Vše je doprovázeno inspirující melodií (jedná se o skladbu Nightcall od skupiny London Grammar) a pěknými vizuálními efekty. Hlavním sloganem je “Demand Great” (“požadujte vynikající”), který Sony využívá pro globální marketingovou kampaň série Z3 a dalších nových produktů, jako jsou SmartWatch 3 a SmartBand Talk.

https://www.youtube.com/watch?v=31kVmY3PcRY

Myšlenka “Nespokojte se s dobrým, požadujte vynikající” bude nová zařízení provázet ve všech médiích – kromě televize a tisku také v digitálním světě. Propagace se také dočkala schopnost pořizovat fotky pod vodou, kterou většina konkurenčních telefonů i přes svou vodotěsnost nenabízí.

https://www.youtube.com/watch?v=DFM4DSJHs5w

Sony Xperia Z3 se již prodává na našem trhu za cenu kolem 19 800 Kč, jak můžete vidět na grafu níže. K dispozici je v bílé, černé, růžové a zelené barvě. Telefon má 1080p displej s úhlopříčkou 5,2″, 2,5GHz procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB RAM, 16 GB interního úložiště a baterii s kapacitou 3100 mAh.

Zdroje: Mobil Telefon, Xperia Blog, Android Headlines, Droid Life, Android Central a Sony.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži třeba i tento skvost? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)