Rychlý tip: Zahrajte si Heatos od tvůrců Atomas

rychly-tip-heatos

Až s podivem zjišťujeme, nakolik jsou oblíbené hry, které se tolik podobají. Většina nejchytlavějších her posledních měsíců a let pro smartphony funguje vždy jednoduchém principu, mnohdy v minimalistickém kabátu. Do této kategorie spadá i oblíbené Atomas, ve kterém se pomocí spojování atomů snažíte o co nejvyšší skóre. Hra má miliony fanoušků – její tvůrci rozhodně nelení a představili další ze série hlavolamů, Heatos.

Náročná klikačka Heatos od tvůrců populárního Atomas

Hra zcela nečekaně vyžaduje logické myšlení, efektivní plánování a spoustu pozornosti. Jak sami tvůrci nastiňují – Heatos je sice náročný, ne však hektický. Od Atomas jsme se tématem příliš nezvdálili – místo atomů si však budete hrát s teplotou.

Co je vaším úkolem

Vaším hlavním úkolem v Heatos je odstranit z hracího pole všechny čtverce se zápornou hodnotou teploty. Lze kombinovat dvě sousední dlaždice, nemůžete však míchat negativní čísla. Políčka lze rovněž přesouvat, tím ale ztrácíte potřebnou energii. K dispozici vám budou v průběhu hry různé pomůcky, jako tepelné bomby a další. Pro úplné pochopení hry stačí dát šanci prvnímu levelu – vše pak půjde samo. Navíc si pořádně procvičíte logické myšlení.

Heatos – Puzzle Game Preview – By Sirnic

Heatos - Puzzle Game Preview - By Sirnic

Heatos
Heatos
Atomas
Atomas

Další rychlé herní tipy

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)