Rychlý tip: Zahrajte si otravnou klikačku Boris

boris hra

Zábavných a jednoduchých klikaček, skákaček a rychlých miniher zkrátka nikde nebude dost. Grafika a samotné hraní se po čase omrzí a následuje hon po dalších titulech podobného žánru. Naštěstí vás rádi sprostíme hledací fáze a rychlé tipy na super hry vám přineseme my. Dnes se podíváme na hru Boris, jejíž hlavní hvězdou je sovětský jaderný inženýr.

Sovětský inženýr Boris v návykové klikačce

Jednoduchá hra, kterou ovládáte pouze dotykem jednoho prstu, s sebou nese i základní dějovou linku. Sovětský jaderný inženýr Boris, jež je hrdinou dnešní hry, vylil kafe do kontrolního panelu v elektrárně a způsobil velkou nehodu. Boris tak utíká po propadajících se panelech co nejdál od nebezpečí. Každý další překonaný panel vám přinese bod do celkového skóre. Postavička sice utíká sama, vás je však potřeba při zatáčení.

Ve hře rovněž sbíráte mince, které bude možné v následujících updatech vyměňovat za různé předměty. Vzhledem k tomu, že je hra v Obchodě Play teprve krátce, funkce v podobě integrovaného herního obchodu chybí. Hraní vám mohou komplikovat reklamy, objevují se však pouze v momentech, kdy se nacházíte v menu hry.

Boris
Boris

Další rychlé tipy na super Android hry:

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)