Pařba na víkend – Tipy na Android hry 42

drunkenpeemain2

Pravidelný seriál pařba na víkend je opět tady s dalšími pěti zajímavými kousky pro Vaše androidí mašiny!

Siegecraft THD

Je docela netradiční hra, ve které ovládáte katapult a balistu, kombinujete jejich útoky tak, abyste efektivně ničili nepřátelské jednotky, hrady a mosty, nebo vydrželi co nejdéle se bránit. Vaše zbraně ovládáte tažením prstu po obrazovce směrem od přístroje, puštěním prstu vystřelíte střelu, jejíž dráha se vám zobrazovala na displeji.

siegecraft

1c3fe1bbad8aaefcaf81ee7c3fa21743?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Bowling Wizards

Je velmi povedená logická hra, kterou určitě doporučuji vyzkoušet. Vaším úkolem bude v každém kole shodit všechny kuželky pomocí bowlingových koulí, v tomto Vám budou pomáhat vychytávky na spodku displeje, které musíte logicky rozmístit do hracího pole. Ale pozor, když moc otálíte, tak vám je zlý čaroděj rozhází a musíte je umístit znova.

bowling wizards

1eccd59e75c13c1aa76d06fd8bc9d61b?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Tiki Kart 3D

Pěkná závodní hra se zajímavou animovanou grafikou. V této hře si vybere závodníka a stroj a můžete vyrazit na dráhu plnou nástrah a soupeřů. Hra se ovládá pomocí akcelerometru a klikání na displej pro zrychlení a vypouštění bonusů. Hru bych doporučil spíše pro děti, ale ani dospělé neurazí.

tiki kart

Tiki Kart 3D
Tiki Kart 3D

Soulcraft THD

Velice zajímavá hra ve stylu Diabla, na výběr budete mít ze tří ras a to: andělé, démoni a lidé. Ve hře Vás čeká velmi propracovaný systém vývoje svého hrdiny, mnoho skillů a kouzel. Ocitnete se uprostřed bitvy mezi anděly a démony, do které vstupují lidé se záměrem přivlastnit si nesmrtelnost. Zatím je k dispozici na Marketu pouze demo této hry, ve kterém si vyzkoušíte hratelnost a podíváte se na pěknou grafiku.

soulcraft

bf8502cbe96bf8367193a5b2b66481bc?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Drunken Pee

A na závěr jedna ze série hospodských her. V roli ožralce se musíte se svým nádobíčkem trefit do toaletní mísy, čím déle se Vám to bude dařit, tím větší skóre nahrajete. Tuto hru můžete vytáhnout někde s přáteli u piva, vzbudit vlnu zábavy a přehrávat se o vyšší skóre.

drunkenpee

82f3dcb73dd9471116b9aedb9f60fee4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend – Tipy na android hry 42

Pařba na víkend - Tipy na android hry 42

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)