Pařba na víkend – Tipy na Android hry 40

roc

Poslední díl Pařby na víkend v roce 2011. Dnešní hry jsou všechny částečně, nebo úplně zdarma, jelikož po svátcích se nikomu utrácet nechce. Rádi čteme a reagujeme na Vaše komentáře a těšíme se na další společný rok plný zábavy a her.

Dead on Arrival

Velmi povedená zombie střílečka, ve které budete zabíjet, utíkat a snažit se přežít, tak jako v pravém zombie žánru. Svou postavu vidíte shora a ovládáte pomocí dvou virtuálních joysticků. Zbraně kupujete ze zdí, za peníze, které vyděláte zabíjením zombíků. Pro postup ve hře za stejné peníze otevíráte také dveře do dalších místností ve hře. Tato hra má perfektní grafiku a atmosféru.

deadonarrival

Dead on Arrival
Dead on Arrival

Angry Piggy

Je logická hra, ve které budete hrát za tři zvířátka: krávu, prase a kuře. Každé z těchto zvířátek má jiné schopnosti a pro dokončení levelů je budete muset kombinovat správným způsobem. Tato hra je zpočátku nenáročná a proto bych ji doporučil i dětem, samozřejmě s postupem ve hře obtížnost roste.

angrypiggy

159350b7a2d13a6c4ce9f856c6588941?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Race of Champions

Závodní hra, ve které budete v turnaji porážet protivníky na závodní dráze s různými druhy motokár a aut. Hra se ovládá pomocí akcelerometru pro zatáčení a klikáním na pravou nebo levou stranu displeje pro brzdění a zrychlování. Povedené zpracování a pěkná grafika dělají ze hry jednu z těch lepších závodních her.

roc

Race Of Champions
Race Of Champions

Polda 2

Je klasická česká adventura, kterou snad není ani třeba představovat. Jedná se o skvělou předělávku pro dotykový display. Ve hře naleznete i kompletní návod k dokončení, pokud nevíte jak dál. Hru si plně užijete a oproti počítačové verzi nebudete o nic ošizeni, možná i naopak. Dále je třeba upozornit, že tato hra není úplně zdarma, a po první misi musíte za další obsah zaplatit.

polda2

Polda 2
Polda 2

Air Penguin

Jedná se o pěknou oddechovku, která patří mezi nejstahovanější hry v Marketu. V roli tučňáka budete skákat přes kry, běhat po ledě, jezdit na želvách a sbírat ryby pro dokončení kola. Hra se plně ovládá akcelerometrem.

airpenguin

f9fb50286cfe251fd15b157779713503?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Video

Pařba na víkend – Tipy na Android hy 40

Pařba na víkend - Tipy na Android hy 40

 

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

pařba 3

Pařba na víkend III.

Hry Milan Menšík Milan Menšík
2 min. uložit na později

Komentáře (18)