Number Game

No Image-01

Number_GameHledáte zajímavou hru, při které zapotíte své mozkové závity? Rádi si hrajete s čísly? Pak tu mám něco pro vás. Tuto hru najdete jako lite verzi přímo na Android marketu, stačí si najít Number Game. Lite verze je omezena tím, že máte jen osm kol. Já osobně mám v plánu ale koupit plnou verzi, jen co to půjde.

 

A nyní k samotné hře. Při spuštění vás uvítá obrazovka s klasickými možnostmi jako je nová hra, skóre (lokální i na internetu), statistiky (pouze v Pro verzi), nastavení a nápověda. Nastavení hry je prosté, lze zapnout vibrace a vymazat lokální list s pořadím. Nás ovšem bude zajímat právě položka nová hra.

Na obrazovce se pod časomírou objeví číslo, ke kterému se musíme “propočítat” pomocí čísel v rámečcích a matematických operací pod nimi. Každé číslo v rámečku lze použít jen jednou, u matematických operací žádné omezení není. Abyste to však neměli tak lehké, vše je časově omezeno. Čas lze získat tím, že se dostanete co nejblíže k udanému číslu a tím získáte i více bodů. Po nalezení nejbližšího čísla klepněte na zelené tlačítko odeslat odpověď, pokud se do počítání zamotáte, klepněte na červené tlačítko vymazat počty. Po vypršení času či dosáhnutí maximálního počtu kol máte příležitost zadat své jméno a svůj výsledek zaslat do celkového pořadí na internetu.

Věřím, že tato hra si vás získá, ovšem spíše ve verzi Pro, kde se opravdu ukáže, jak na tom s tím počítáním vlastně jste. ;) Další informace o této hře, včetně pořadí, naleznete na http://funqai.com/site/android/index.php?id=numgame.

search?q=pname:com.craigahart.android

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Jak funguje dotykový displej?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
No Image-04

Pár rad nejen pro Android nováčky

archiv archiv archiv
3 min. uložit na později
Screenshot-emulator

Jak naistalovat Aplikaci do Android Emulátoru?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Hero

Telefony archiv archiv
8 min. uložit na později
htc_magic_sense_ui_250x250

HTC magic

Telefony archiv archiv
4 min. uložit na později
No Image-01

Quickforward – jednoduché přesměrování

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
No Image-02

Astro – File manager pro Android

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později

Komentáře (0)