Náhrada za zrušený nákup aplikace v akci Sleva 90%

SC20111210-084554

Jistě již spousta z Vás zaznamenala probíhající akci, kdy se každý den  na Android Marketu objeví 10 aplikací se slevou 90%. Ve výsledku pak každá aplikace stojí v přepočtu přibližně 2 Kč. Na tuto akci zareagovalo celosvětově spousty lidí, aby taky ne, když se jedná o takovou slevu a ještě k tomu na ty nejoblíbenější aplikace v Android Marketu. Sám patřím mezi ty, kteří si za uplynulé 4 dny, kdy akce běží, zakoupil téměř všechny aplikace ve slevě.

Pro připomenutí se zde můžete podívat na aplikace, které jste si za uplynulé 4 dny mohli koupit se slevou. 1. den, 2. den, 3. den, 4. den. Dnes po obědě nás čeká nášup dalších 10 aplikací, takže buďte ve střehu.

Bohužel, u některých nastala při koupi chyba a nemohl jsem si aplikaci ve výsledku koupit. Dnes mi od Google dorazil e-mail s omluvou, že jsem si nemohl aplikaci řádně zakoupit. Jako kompenzaci mi tuto aplikaci nabídli zdarma. Což je od Google velice milé. Měli jste za uplynulé 4 dny také problém s nákupem aplikace?

SC20111210-084554

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)