Jak sledovat MS v hokeji 2015 ve svém telefonu?

ms v hokeji 2015 – nahledjpg

Hokejoví fanoušci mají dnešní den jistě zakroužkovaný v kalendáři a nejspíše téměř všichni čeští občasné zaregistrovali, že dnešním dnem startuje hokejový šampionát v Praze a Ostravě. Spousta fanoušků a nadšenců bohužel nemůže z různých příčin sedět u televizoru, v hospodě či na jiném ideálním místě, kde hokejový zážitek sledovat. Pojďme si dnes říci, jak sledovat MS v hokeji ve svém telefonu.

Česká televize a živý přenos

Ideálním způsobem, jak sledovat utkání, je samozřejmě živý přenos. Dnešní mobilní telefony disponují velkými displeji, a tak alespoň z části suplují velké televizory a lze si v nouzových podmínkách užít hokejové utkání. Česká televize si pro české diváky připravila internetový přenos všech zápasů z mistrovství světa, což vítáme. Díky aplikaci pro Android si pak můžete užít online přenosy přímo na svém telefonu či tabletu. Neobejdete se bez internetového připojení, které může být v mnoha ohledech problémem – ať už kvůli rychlosti nebo velkému množství dat, které sledování živého přenosu spotřebuje. Sledování MS v hokeji přes aplikaci ČT Sport tedy doporučujeme spíše přes bezdrátové připojení Wi-Fi.

ms v hokeji 2015
ČT sport
ČT sport

Online přenosy v textové podobě

Samozřejmě mohou nastat situace, kdy není možné sledovat živý internetový přenos a musíme se spokojit pouze s textovou podobou komentování zápasu. Využít můžeme hned několik serverů, které nás textovou formou informují o všech důležitých okamžicích v zápasech. Atmosféru živého přenosu tento způsob rozhodně nenahradí, přesto budeme v obraze, což se počítá.

ms v hokeji 2015 - text

Weby s online přenosy MS v hokeji 2015

Rádio zachrání situaci

Mistrovství světa v hokeji 2015 lze samozřejmě vstřebávat i pomocí rádia, které přináší komentovaný přenos utkání. To se skvěle hodí na cestách, kde nemusí být vždy dostupné internetové připojení. Komentování zápasů mistrovství světa přináší například Český rozhlas Radiožurnál. Podporou FM rádia se dnes může pochlubit většina telefonů na trhu, na cestách zachrání situaci zase autorádio.

ms v hokeji 2015 - FM

Zápasy české hokejové reprezentace

Na závěr si pojďme připomenout, na které dny se připravit a nachystat. První zápas startuje již dnes od 20:15 hodin, kdy rozpoutáme bitvu se zkušenými soupeři ze Švédska.

  • CZE – SWE – 1. 5. (pátek), 20:15
  • LAT – CZE – 2. 5. (sobota), 20:15
  • CAN – CZE – 4. 5. (pondělí), 20:15
  • CZE – FRA – 7. 5. (čtvrtek), 16:15
  • CZE – AUT – 8. 5. (pátek), 16:15
  • GER – CZE – 10. 5. (neděle), 16:15
  • CZE – SUI – 12. 5. (úterý), 20:15

Těšíte se na mistrovství světa v hokeji v Praze?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

ms v hokeji 2017

Jak sledovat MS v hokeji 2017 přes telefon?

Články David Trlica David Trlica
3 min. uložit na později

Komentáře (10)