Jaké budou velikostní rozdíly mezi telefony Galaxy Note 10?

galaxy note 10

O chystaných telefonech z řady Galaxy Note jsme vám toho v posledních měsících napsali opravdu hodně. Ovšem až doposud jsme nevěděli, jaký bude velikostní rozdíl mezi oběma chystanými modely. Již v úvodu vám můžeme prozradit, že Galaxy Note 10 vypadá oproti Galaxy Notu 10 Plus jako prcek.

Plus varianta disponuje 6,8″ displejem s QHD rozlišením. Vážit má pak slušných 198 gramů a to hlavně díky objemné 4 300 mAh baterii. Standardní varianta Samsung Galaxy Notu 10 přijde s 6,3″ displejem s Full HD+ rozlišením. Kapacita baterie zde činí 3 500 mAh ovšem díky menší energetické spotřebě displeje můžeme očekávat, že výdrž baterie bude dosti podobná.

Kromě rozdílného displeje a kapacitou baterie bude model Plus disponovat rychlejším nabíjením, ToF senzorem na zadní straně a 12GB RAM. Normální Galaxy Note 10 disponuje totiž “pouze” 8GB kapacitou operační paměti. Oba dva modely pak dostanou našlapaný čip Exynos 9825, který má být o chlup výkonnější, než Exynos 9820. K představení obou dvou modelů dojde již 7. srpna v New Yorku.

Sáhli byste po Galaxy Note 10 nebo jeho Plus variantě?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)