Humble Mobile Bundle RPG nabízí Star Wars nebo Shadowrun

Humble Mobile Bundle RPG

Všichni fanoušci her na Androidu se vždy jednou za čas můžou spolehnout na Humble Bundle. Tentokrát přinesl Humble Mobile Bundle RPG. Což už podle názvu naznačuje, že to tentokrát budou hry na hrdiny.

Humble Mobile Bundle RPG nabídne mnoho her za pár eur

Pravděpodobně už jste se systémem Humble Bundle seznámení. Existují nějaké úrovně, které když zaplatíte, tak dostanete všechny hry z něj a z úrovní, které jsou pod ní. Když zaplatíte alespoň 0,93€, dostanete anime RPG Symphony of Eternity, old school rpg Doom & Destiny a Evoland, což je RPG, které má podobnou hratelnost a grafiku jak starší akční adventury.

Humble Bundle Presents: Shadowrun Returns

Humble Bundle Presents: Shadowrun Returns

O úroveň výše musíte zaplatit průměrnou částku, která se vždy mění, v době psaní zprávy to je 5,41€. Za tuto částku dostanete procedurálně generovanou hru Wayward Souls, další anime RPG Adventure Bar Story. Hlavním tahákem je ale Shadowrun Returns, což je kyberpunk hra s perfektním světem a příběhem. Zde ještě za týden přibude jedna hra.

Pokud zaplatíte alespoň 5,60€, dostanete další dvě hry. Tou první je legendární Star Wars KOTOR, který je považován za jednu z nejlepších her ze Star Wars universa vůbec. Druhá hra je pak Shadowrun: Dragonfall. To je pokračování Shadowrun Returns, které sbíralo ještě lepší hodnocení.

Hráli jste některou z těchto her? Kterou byste doporučili?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)