Hra TableZombies – přeneste boj na váš stůl díky rozšířené realitě

tablezombies-1

Díky moderním zařízením se s pojmem rozšířená realita setkáváme stále častěji, některým uživatelům však může být tento pojem cizí. Oč se jedná? Reálný obraz je obohacen o počítačem vytvořené objekty. Jistě vás napadne, že v tom má velmi často prsty mobilní telefon či tablet. Na serveru KickStarter se objevila zajímavá hra s názvem TableZombies, která rozšířenou realitu využívá a přinese hraní přímo na váš stůl. A to doslova. Na svůj stůl totiž umístíte papír se speciálním výtiskem, namíříte na něj mobilní přístroj s Androidem a celá herní plocha se ocitne právě na tomto místě. Jak to ve skutečnosti vypadá?

tablezombies-3

tablezombies

Table zombies augmented reality gameplay

Table zombies augmented reality gameplay

Na Google Play je prozatím k dispozici demoverze, která demonstruje využití virtuální reality a napovídá, jak bude finální hra vypadat. Ta by měla být k dispozici za 2 dolary (40 Kč), datum vydání je zatím neznámé. Ke hraní budete potřebovat speciální PDF, které se hodí vytisknout na papír a položit na stůl. Pro vyzkoušení ale poslouží otevřené PDF přímo na monitoru.

3RMwq54FZb8 ycUtPlWZ7id6PDYrbNmEhMeHxOM 7s s39aAdOaP0knPjy Rq5riRQ=w300
TableZombies Augmented Reality
Verze 2.0
Velikost 37 MB
2.2+

bv37+C5wzghEC05+hAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

zdroj: kickstarter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek