Menu

Nový herní hit na obzoru? Rovio představilo hru Retry na způsob Flappy Bird

Hru Flappy Bird vám zřejmě nemusíme představovat. Na našem portále jsme jí věnovali tolik článků, že si to snad ani nezaslouží, nebo ano? Každopádně se jedná o skvělou návykovku, která se téměř přes noc stala celosvětovým hitem. Společnost Rovio, známá především díky sérii populárních Angry Birds, dospěla k závěru, že vytvoří vlastní návkovku na motivy Flappy Bird. Jejich hra se jmenuje Retry a v současné době je dostupná pouze pro iOS, a to v Polsku, Finsku a Kanadě. V této hře budete prolétávat překážkami s malým letadlem. Grafický kabát, ale také celkový koncept hry je velmi podobný jako je tomu u Flappy Bird. Podle videí se ovšem nejedná o další bezduchou kopii. Je velmi pravděpodobné, skoro až jisté, že se této hry dočkáme i na Androidu. Nyní musíme vyčkat, než se odkryjí další podrobnosti týkající se této herní novinky. Až budeme znát datum vydání pro Android, budeme vás informovat.

rovio retry

Video ze hry Retry

Zdroj: TheNextWeb.com.

 

Komentáře

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
6.5.2014 22:18

Rovio už de taky do zadele…
první angry birds byly skvělý, ale teď už maj slávu za sebou a snažej se vydolovat prachy na jméně Rovio a né na obsahu her.

Nox

Nox

6.5.2014 22:26

V tomto má u mě Rovio plus. Každý si myslí, že uspěje s další nudnou kopií 1:1, ale proč ten koncept nezkusit trošku rozvést?

Nezbeda

Nezbeda

6.5.2014 22:36

Vypada dobře ^^ Taková hardcore gameska :3

SpeedEX505

SpeedEX505 0

z aplikace
6.5.2014 23:41

rovio? tak to tam budou určitě mikrotransakce

oldsoft

z aplikace
7.5.2014 1:49

Princip jsem viděl kdysi ještě na PalmOS, někdy kolem roku 1999, jmenovalo se to SF Cafe (černobíle v rozlišení 160*160). Androidí verze je od stejného autora (Sunflat).
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sunflat.android.sfcave&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dsf+cave

Jakub Topič

7.5.2014 17:30

Moc dobře nechápu, proč se vývojáři pouští do takového retro stylu. Miluji staré hry a ty nejlepší klasiky si zahraji na emulátoru NES, ZX spectra nebo něčem podobném. Žádné “retry” s 32b grafikou klasiku nepřekoná :-D

RSS (komentáře k článku)