Přistaňte s modulem ve hře Lunar Mission (a přitom se nezblázněte)

Lunar Mission

Časově nenáročné hry s jednoduchým motivem i grafikou jsou se na Androidu těší velké oblibě – a není se čemu divit. Ne každý uživatel má čas věnovat spoustu hodin plnění náročných misí, které navíc vyžadují notnou dávku pozornosti. Hra Lunar Mission ze žánru “návykovek” nabídne rychlou zábavu v potěšujícím černobílém kabátě.

Navigujte v Lunar Mission přistávací modul směrem k rampě

Tip na zajímavou hru nám zaslal čtenář portálu Svět Androida s přezdívkou Santon: “Dávam do pozornosti ďalšiu novú a zaujímavú hru, na ktorú som nedávno natrafil a o ktorej sa nikde akosi nepíše… Pritom je to celkom slušná návykovka a zároveň aj dost náročná.” A my jednoznačně souhlasíme. Lunar Mission se chlubí zajímavým provedením, které kombinuje pouze černobílé barevné spektrum a 8-bit grafiku – a dá pěkně zabrat!

Screenshot_20160411-114626

Frustrující překážky a náročnější ovládání

Samotná hra spočívá v navigování vesmírného modulu na přistávací rampu – v cestě vám stojí překážky v podobě kamenů a zdí, ke kterým se přidávají další předměty podle složitosti levelu. Ovládání si vyžádá prvních několik nabouraných strojů, zvyknete si však rychle. Kliknutí na pravou část obrazovky zapne levou raketku, levá část naopak zapne pravou a pošle vás tak doleva. Pro vzlétnutí je potřeba držet obě části obrazovky – nevystřelte nahoru příliš rychle, dolů si pomůžete pouze padáním.

Pro získání plného počtu hvězdiček nesmí být žádná ze čtyř částí modulu nabouraná, pro úspěšné dokončení levelu stačí, když se tak tak doklepete na stanovenou přistávávací plochu s jednou nožičkou a jiskřící kabinou. Pro ukončení úrovně musí modul stát pevně na přistávací rampě, pokud možno co nejvíce u středu. Náročnost úkolu posuďte sami – rozhodně však začněte s jednodušší obtížností.

lunar mission android hra

Lunar Mission
Lunar Mission

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (6)