Menu

Přistaňte s modulem ve hře Lunar Mission (a přitom se nezblázněte)

Lunar Mission

Časově nenáročné hry s jednoduchým motivem i grafikou jsou se na Androidu těší velké oblibě – a není se čemu divit. Ne každý uživatel má čas věnovat spoustu hodin plnění náročných misí, které navíc vyžadují notnou dávku pozornosti. Hra Lunar Mission ze žánru “návykovek” nabídne rychlou zábavu v potěšujícím černobílém kabátě.

Navigujte v Lunar Mission přistávací modul směrem k rampě

Tip na zajímavou hru nám zaslal čtenář portálu Svět Androida s přezdívkou Santon: “Dávam do pozornosti ďalšiu novú a zaujímavú hru, na ktorú som nedávno natrafil a o ktorej sa nikde akosi nepíše… Pritom je to celkom slušná návykovka a zároveň aj dost náročná.” A my jednoznačně souhlasíme. Lunar Mission se chlubí zajímavým provedením, které kombinuje pouze černobílé barevné spektrum a 8-bit grafiku – a dá pěkně zabrat!

Screenshot_20160411-114626

Frustrující překážky a náročnější ovládání

Samotná hra spočívá v navigování vesmírného modulu na přistávací rampu – v cestě vám stojí překážky v podobě kamenů a zdí, ke kterým se přidávají další předměty podle složitosti levelu. Ovládání si vyžádá prvních několik nabouraných strojů, zvyknete si však rychle. Kliknutí na pravou část obrazovky zapne levou raketku, levá část naopak zapne pravou a pošle vás tak doleva. Pro vzlétnutí je potřeba držet obě části obrazovky – nevystřelte nahoru příliš rychle, dolů si pomůžete pouze padáním.

Pro získání plného počtu hvězdiček nesmí být žádná ze čtyř částí modulu nabouraná, pro úspěšné dokončení levelu stačí, když se tak tak doklepete na stanovenou přistávávací plochu s jednou nožičkou a jiskřící kabinou. Pro ukončení úrovně musí modul stát pevně na přistávací rampě, pokud možno co nejvíce u středu. Náročnost úkolu posuďte sami – rozhodně však začněte s jednodušší obtížností.

lunar mission android hra

Lunar Mission
Lunar Mission
Developer: Puppet Games
Price: Free
 

Komentáře

SeppWinkler

SeppWinkler 5

12.4.2016 10:33

Toto existovalo tuším už v DOSe a tiež to nebolo ľahké :)

Zet

zet 5

12.4.2016 12:06

“kombinuje pouze černobílé barevné spektrum a 8-bit grafiku”

černobílá je 1-bit grafika

Fefi

z aplikace
12.4.2016 12:13

Je to parádní hra, chytne a nepustí. alespoň nějakou dobu. ale rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že je to nějak těžké. po pár levelech jsem začal hrát to těžší, a je to mnohem zábavnější.

Santon

Santon 0

12.4.2016 19:12

Áno, upresnil by som len, že hra má v podstate dva módy – relatívne ľahký a extrémne ťažký. Ten ťažší sa mi dokonca ešte ani nepodarilo celý prejsť a hráč musí mať doslova “chirurgické” prsty, aby to ustál :). No treba tiež spomenúť, že tá čiernobiela grafika je nádherná a v HD s úžasnou, tak trochu temnou atmosférou lunárnej noci. Autori navyše prisľúbili v blízkej dobe ďaľší balík levelov…

Tc

tc48 -5

13.4.2016 3:43

Dokonaly, jen skoda ze to ma tak malo levelu.
Ps: bylo to pro me tezky do doby nez jsem si vsiml kde inverovat ovladani :)

Santon

Santon 0

13.4.2016 9:15

Ja som si to kapánek sťažil… Do ďalšieho levelu idem iba v prípade, že za ten predchádzajúci mám 4 hviezdy… Inak ľahší mód som zvládol do pol hodiny, ťažší… to už je iný oriešok…

RSS (komentáře k článku)