Menu

Hra CSR2: nástupce skvělých pouličních závodů oznámen

Původní hra nesoucí název CSR Racing sklidila nemalý úspěch. Stále je považována za jeden z nejpovedenějších free to play titulů, které v obchodě Google Play najdeme. První díl mělo na svědomí vývojářské studio NaturalMotion. To bylo později odkoupeno společností Zynga za částku pohybující se okolo půl miliardy amerických dolarů. Nyní Zynga přichází s oznámením o chystaném pokračování této závodní pecky.

CSR2

CSR2

Stejně jako první díl se i pokračování ponese v duchu závodů zvaných „Drag“. Půjde tedy o co nejrychlejší start, správné řazení rychlostních stupňů, čímž necháme svého soka v dalekém závěsu. Celý princip je velmi jednoduchý, stejně jako ovládání, nicméně zřejmě to je jedna z hlavních příčin úspěchu prvního dílu. Pokračování mimo jiné láká také na skvělou grafiku a na celou řadu oficiálně licencovaných vozů. Ve vozovém parku tak najdeme takové značky jako Ferrari, Lamborghini nebo McLaren. Hra CSR2 bude uživatelům s operačním systémem Android dostupná v průběhu tohoto roku.

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

BarbarOnan

BarbarOnan

2.7.2015 18:23

blbej drag race…..

EarL

2.7.2015 18:54

Přesně, po grafické stránce to bylo OK, ale nic z čeho bych si kecnul na zadek

Zomboy

Zomboy

z aplikace
2.7.2015 21:20

Jak tenhle styl ovládání auta může někoho bavit?

Milan Šiler

4.7.2015 11:26

Zomboy: zejo? rychle se to omrzi… mohli by trosku inovovat a pridat jeste zataceni do stran jako to mely dragy v NFS, to by mohlo zvednout cas nez to cloveka omrzi :)

RSS (komentáře k článku)