Honor Holly: nejdostupnější smartphone Honor přichází na český trh

honor holly titul

Produkty společnosti Huawei, u nás prodávané separátně pod značkou Honor se těší poměrně slušné oblibě jak ze strany uživatelů, tak i recenzentů. Mimo jiné také od nás si telefony Honor 6 a Honor 3C v recenzích vysloužily více než pozitivní hodnocení. Pokud jste zatoužili po telefonu této značky, ale i model 3C, jakožto levnější z u nás prodávané dvojice Honorů s cenou okolo 3900 Kč, je na váš vkus pořád ještě drahý, možná vás zaujme nově příchozí novinka v podobě chytrého telefonu Honor Holly.

V jeho nitru tepe čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582, taktovaný na 1,3 GHz. Ten doplňuje 1 GB operační paměti RAM. Displej je v tomto případě použit pětipalcový s dostatečným, HD (1280 x 720 px) rozlišením. Příjemným překvapením je rozhodně velikost interního úložiště, dosahující kapacity 16 GB. To lze ještě rozšířit o paměťové karty microSD. Hlavní fotoaparát nabídne BSI senzor s rozlišením 8 MPx a světelnost F2.0. Nechybí ani sekundární kamerka nad displejem s rozlišením 2 MPx. Telefon nabídne rovněž podporu dvou SIM karet (Dual-SIM standby). Baterie má kapacitu 2000 mAh a dle výrobce by měla přístroj udržet v chodu po dobu 2 pracovních dní.

Honor Holly by u nás měl být dostupný začátkem dubna. A kolik si u nás výrobce za tuto novinku řekne? Vcelku sympatických 3 299 Kč s DPH.

Jak se vám nový Honor Holly líbí?

 

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)