Menu

Hra Hidden Temple: Dejte hraní na telefonech nový rozměr

Od chvíle, kdy došlo na první představení virtuální reality pro chytré telefony v podobě Google Cardboard, uplynulo již dost času. Zážitek v podobě virtuální reality je rozhodně fascinující, ovšem vývojáři mobilních her prozatím trochu lenoší a výběr je tak velmi omezený. Se snahou změnit tento fakt přispěchalo studio HandyGames, které se rozhodlo rozčeřit klidné vody hraní ve 360° s novou hrou nesoucí název Hidden Temple – VR Adventure.

Hidden Temple

V této novince se ocitneme v chrámu kdesi uprostřed krásné, ale zatraceně nebezpečné džungle. Ten se rozhodneme jakožto velký lovec pokladů prozkoumat a dojít si tak pro vytoužený poklad slibující nekonečné bohatství a staletou slávu. Cesta to však nebude jednoduchá a přežijí jen ti nejlepší dobrodruzi. 360° pohled celý zážitek posouvá na zcela jinou úroveň a prozkoumávání chrámu, hledání tajných chodeb a snaha přežít za každou cenu je tak vzrušující jako nikdy předtím. Jestliže jste milovníky dobrodružství, čeká zde Hidden Temple – VR Adventure právě na vás. Hra je dostupná v obchodě Google Play a je ceněna na 79 Kč.

Ukázka ze hry Hidden Temple – VR Adventure

Hidden Temple - VR Adventure
Hidden Temple - VR Adventure
Developer: HandyGames
Price: CZK 99.99

Zdroj: androidcommunity.com.

 

Komentáře

František Očenáš

z aplikace
5.8.2015 10:33

U VR hry by som očakával aspoň krátke demo na vyskúšanie či to vôbec bude hratelné. ……a potom ak ok tak kúpiť plnú verziu.

Michal123

Michal123

5.8.2015 10:49

Presne tak.. Nech uverejnia aj demo alebo trial verziu.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 21

z aplikace
5.8.2015 12:16

František Ocenas
Vždy se dá využít dvouhodinova lhůta na vrácení. Není to sice moc, ale mohlo by stačit. ☺

Albert

Albert

5.8.2015 15:09

Nejde mi. Bud neumi QHD, nebo jen nekompatibilita konkretniho telefonu.
L a P obraz je jen miniatura.

Ondřej M.

Ondřej M.

z aplikace
5.8.2015 20:50

Když už je tu článek o VR, tak bych se řád zeptal, jestli někdo neví, kde se dá sehnat cardboard na Nexus 6. Mobil je to super, ale sehnat na něj příslušenství, to je druhá věc :D

Jerry

Jerry

21.8.2015 13:48

To Ondrej M: Z Brna asi nejsi že?

RSS (komentáře k článku)