Menu

Glu Mobile se chystají vydat další hru

V brzké době se můžeme dočkat další hry z dílen Glu Mobile. Hra se jmenuje Dragon Slayer a jedná se o 3D akční hru, ve které budete bojovat proti obřím drakům, abyste zachránili svět před jejich ustavičnými útoky. Z úvodního traileru této hry je patrné, že principově se bude jednat o další z řady velmi podobných her těchto vývojářů (Blood and Glory, Dead Dome). Budeme tedy uhýbat útokům nepřátel a v pravý okamžik zaútočíme pomocí gest na displeji. Graficka hry vypadá velmi dobře. Jedinou obavu mám už z klasicky předražených mikrotransakcí. Třeba nás ale Glu Mobile překvapí.

Zdroj: Droidgamers.com

 

Komentáře

Michal

Michal

18.11.2012 13:26

Vypadá to dobře, škoda že to zabijou předraženými mikrotransakcemi. I tak to ale půjde aspoň chvilku hrát, jen od toho člověk nesmí čekat že to dohraje do konce.

Miroslav Hylš

Miroslav Hylš

18.11.2012 13:40

Tohle fakt někoho baví?

fluor

fluor

18.11.2012 14:59

No hra bude určena asi vyznavačům skyrimu :-), ale doufam ze tam nebudou pouze boje s draky a ze pridaji alespon neay ten pribeh a plneni jinych ukolu.

Mrvastamo

Mrvastamo

18.11.2012 19:43

Poslednej dobe Glu robi len taketo blbosti. Stale to je ten isty styl arena, battle atd. Tusim aj gladiatorov maju, ziadny pribeh… A tahat love mikrotran..

RSS (komentáře k článku)