Víte u piva, jak se má správně hrát fotbal? Tak se ukažte

nahled manager

„Sportu zdar a fotbalu zvlášť!“ Jen pár dní po tom, co naše fotbalová reprezentace postoupila na EURO 2016, které se bude konat ve Francii, přišla s další skvělou zprávou skupina vývojářů z herního studia SEGA. Ta totiž oznámila další ročník svého populárního fotbalového manažera s jednoduchým názvem – Football Manager 2016.

Football Manager 2016

Football Manager 2016

O tom, že se rozhodně máme na co těšit, se nás samotná SEGA snaží přesvědčit již nyní. V oficiálním vyjádření totiž zmínila, že další ročník této populární „strategie“ přinese kromě aktualizovaných soupisek, vylepšených statistik hráčů a vylepšené hratelnosti také trojici hlavních novinek. Pojďme se na ně tedy podívat.

  • Vylepšené taktiky: Díky vylepšeným taktikám dostaneme nově ještě větší možnosti při rozdělování taktických pokynů. Jednotlivým hráčům tak budeme moci říkat, jakým stylem mají rozehrávat, střílet nebo bránit.
  • Trenérský tým: Dopřejme našim hráčům ještě lepší přípravu na zápas díky pokročilé funkci budování trenérského týmu. Ten poskytuje svým svěřencům daleko lepší péči a odborně je tak připravuje na nadcházející utkání.
  • Styl vedení: Novinkou je také zavedení zlatého, stříbrného a bronzového trenérského odznaku. Ty nám nově umožní definovat vlastní manažérský styl.

Pokud patříte mezi pravidelné hráče této série, jistě víte, že vydání je znovu naplánováno na měsíc Listopad.

Zdroj: androidauthority.com

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)