Tvůrci známé hry Cut the Rope připravují novinku. V hlavní roli budou kočky

Cut The rope CATS

Série her Cut the Rope patří na Androidu k těm nejoblíbenějším, nicméně dílů už vyšlo několik a na nějaké zásadní inovace už není v podstatě místo. I to je jeden z důvodů, proč se vývojáři pouští do úplně nové hry, která se jmenuje C.A.T.S.

Cut the Rope si dává přestávku, nastupují kočky

Právě díky zkušenostem a kvalitám Cut the Rope her se očekává, že i C.A.T.S. (Crash Arena Turbo Stars) na tom budou velmi dobře. Jedná se o MOBA hru a nyní se na Google Play spustila předběžná registrace. Úkolem hry je stavět si robota z různých dílů, nástrojů a pomůcek a následně se s ním vydat do arény a bojovat proti ostatním hráčům.

C.A.T.S.: Crash Arena Turbo Stars Teaser Trailer

C.A.T.S.: Crash Arena Turbo Stars Teaser Trailer

Podle názvu se dá čekat, že se dostane i na kočky. Ty budou tyto roboty ovládat. Ve hře nebude chybět možnost utkat se s kamarádem, ale také s naprosto cizím hráčem. Za každé vítězství se budou připisovat body do žebříčku. Jak už jsme napsali výše, prozatím hra nevyšla a zatím se neví, kdy to přesně bude. Nicméně mělo by to být ještě v tomto měsíci, jak vývojáři píšou na svých stránkách.

CATS: Crash Arena Turbo Stars
CATS: Crash Arena Turbo Stars

Těšíte se na novou hru od tvůrců Cut the Rope?

Zdroj: androicommunity.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)