Cisco DX650 – stolní telefon s Android systémem

DX650_m

Se systémem Android se už dávno nesetkáváme jen ve smartphonech a tabletech. Nyní si můžete domů pořídit stolní telefon Cisco DX650, který je také vybaven Androidem. Novinka v sobě spojuje vysoký výkon a robustnost stolního telefonu s řadou „smart“ funkcí mobilních telefonů s OS Android. Díky standardnímu systému je možné doinstalovat řadu užitečných aplikací, což přístroj oproti klasických stolním telefonům výrazně vylepšuje. Použité komponenty poskytují vysoký výkon a video ve vysokém rozlišení (HD 1080p) je ideální pro videokonference.

webex_m

DX650 je plně kompatibilní certifikované Android zařízení, lze na něm tedy využívat řadu dalších podnikových služeb a aplikací pro chytré telefony, včetně ovládání CRM systémů či webových aplikací přizpůsobených mobilním browserům. Zabudovaný VPN klient zajišťuje zabezpečený vzdálený přístup, zaměstnanci tak mohou vzdáleně ovládat telefon a přistupovat k podnikovým aplikacím či službám odkudkoliv a bezpečně.

DX650_m

I když je zařízení určeno především pro firemní účely, funkce a vlastnosti telefonu mohou využít i domácnosti. Na druhou stranu, nalijme si čistého vína, kdy jste naposledy drželi v ruce klasický stolní telefon? Zařízení bude samozřejmě k sehnání i u nás, takže pokud máte chuť rozpoutat ve své rodině nebo firmě videokonference, máte nyní možnost.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)