Android a Windows Phone v jednom telefonu již letos?

dual-boot-windows

Spojení mobilních systémů Android a Windows Phone pro nás není žádnou novinkou. Tento koncept se již objevil v několika tabletech, ale v telefonech se oficiálně tato kombinace nevyskytuje. To by se ovšem mohlo změnit ještě letos. Údajně se o to postará indický výrobce Karbonn, který představí mobilní telefon se dvěma zmíněnými systémy. Svolení od společnosti Microsoft již dostal.

Android a Windows Phone

Bohužel zatím neznáme žádné další informace – například hardwarovou výbavu či cenu. A k čemu je takový koncept vlastně dobrý? Sami nevíme. Některé telefony (například HTC HD2) tuto možnost nabízejí již delší dobu a my jsme měli možnost DualBoot systémů Android a Windows Phone vyzkoušet. Po určitém čase jsme ovšem zůstali pouze na Androidu (jak jinak, že? :)) a Windows Phone vůbec nezapínali. Dokážeme si ovšem představit, že by někteří uživatelé tento koncept využili.

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)