Závod s vysokým rozlišením v telefonech začíná – Vivo Xplay 3S přijde 12. prosince s 2K

vivo-x3-android-phone

O tomto chystaném čínském smartphonu jsme vás již několikrát informovali, přestože se do našich končin oficiálně nikdy nepodívá. Proč tedy tolik povyku? Vivo Xplay 3S nebude jen další čínský telefon se skvělým hardwarem, ale úplně prvním telefonem, jehož displej se pochlubí 2K rozlišením, tedy 2560 x 1440 px. O úhlopříčce zatím nepadlo ani slovo, ale pokud bude kroužit okolo 5 palců, jemnost překročí hodnotu 500 PPI. A to je opravdu hodně.

Rozlišení 2K v mobilním telefonu již není utopie díky chystanému modelu Xplay 3S Rozlišení 2K v mobilním telefonu již není utopie díky chystanému modelu Xplay 3S

Model Xplay 3S je na tom skvěle i s dalšími parametry – výkonný čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 (MSM8974AB), 3GB RAM paměť, kvalitní audiočip či podpora standardu USB 3.0.

Bude velice zajímavé sledovat, zda na to zareagují také ostatní výrobci. Jsme přesvědčeni, že se pár dalších telefonů s tímto rozlišením dočkáme.

Jistě každého napadne – ocení to vůbec naše oči? Neocení. Na papíře to ovšem vypadá skvěle a takový produkt se pak může lépe prodávat, protože více je vždy lépe, že?

zdroj: talkandroid.com

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)