Menu

Zálohování telefonu od tvůrců GO Launcheru

Server GetAndroidStuff.com upozornil ve článku Download 5 Best Android Applications of the Month for Free! na zajímavou aplikaci od GO Dev teamu – tvůrců populárního GO Launcher EX. Jedná se o program pro zálohování telefonu, který (dle popisku v Obchodě Play) umí:

  • Zálohovat kontakty, zprávy, nastavení GO Launcheru a aplikací,
  • zálohovat data aplikací (vyžaduje root),
  • obnovit aplikace bez nutnosti jejich manuální instalace (vyžaduje root),
  • podporuje účet GO.
GO BackupGO Backup - možnosti nastavení

GO Backup byl uvolněn do Obchodu Play 12. dubna a od té doby si ho stáhlo více než deset tisíc uživatelů. Po vydání první verze s číslem 1.02 následovaly ještě další čtyři aktualizace, které nejen opravovaly chyby, ale také rozšiřovaly množství funkcí.

GO Backup

Uživatelé hodnotí aplikaci velmi kladně – důkazem je průměrná známka 4,5.

GO Backup
GO Launcher EX
Verze1.06 (18. 5. 2012)
Velikost1,1 MB
2.1+


Zdarma

Zdroj: GetAndroidStuff.com

 

Komentáře

mrk

mrk

30.5.2012 8:40

Nechapu, proc pro tak naprosto elementarni vec jako je zalohovani komplet telefonu, je potreba root.

MK

MK

30.5.2012 8:53

No právě proto. Apliace na sebe jinak mezi sebou nevidí, každá na svém písečku :)

Vase2015

Vase2015

30.5.2012 9:01

mrk bohužel to tak chtějí všechny programy na zálohování. asi to potřebuje přistupovat do míst kam běžně program nemá nárok vstoupit. Ale spíš ti na to odpoví někdo kdo se víc vyzná

pRo_lama

pRo_lama

30.5.2012 9:08

Na bežnú zálohu aplikácií nepotrebuješ root. Ale na zálohu aplikácií s data už áno. Pokiaľ sa nemýlim, tak je nutný prístup k data, kt. nie sú bežne dostupné používateľovi.

MartinGale X

MartinGale X

30.5.2012 9:19

Většina aplikací si ukládá svá data do adresáře /data/data, který není bez rootu přístupný. Proto je potřeba pro kompletní zálohu mít root přístup.

JaroB

JaroB

30.5.2012 10:43

Presne tak…mám síce ROOT ale idem do Xperie P a tam si ROOT aspoň prvých pár mesiacov nespravím takže je to nepochopiteľné…
Jasne, že nejaká app 3 strany by nemala mať prístup do všetkých adresárov ale prečo nemá túto funkciu priamo Android???Veď nech tam nieje možnosť prehrabávať sa v systéme ako takom ale nech má nejaký backup prístup ako “správca” kde si vyznačím čo chcem zálohovať…stačia 5 fajočky/kontakty,kalendár,sms,dáta,všetky aplikácie/ bez ďalších možností a hotovo…

capis

capis

30.5.2012 14:06

Záloha wifi adres je supr! Funguje při obnově i na jiné ROM.

merkurer

merkurer

2.6.2012 15:17

Zdravím! Tak už mi nahradila titanium backup :-) chtěl bych se ale ještě ujistit – můžu se spolehnout, že všechny appky a jejich data spolehlivě zálohuje i z ext3 oddílu ( na přesun app tam používám app s2e ) a při obnovení zálohy přesun o5 tam? A taky – zálohuje spolehlivě i linky zálohovaných app na market ( provázání s ním ) ? zkoušel jsem zatím jen jednu app a tvářilo se vše ok, ale newipoval jsem, tkže nwm, jestli se na to můžu sto pro spolehnout… htc wf, cm7 nightly, cpu 710mhz. Díky předem, merkurer .

RSS (komentáře k článku)