Vodafone zdarma převede kontakty do chytrých telefonů

vodafone-Logo

Trh s mobilními telefony se stále rozrůstá a největší rozmach zažívají tzv. chytré telefony s operačním systémem. Pro majitele starších telefonů je však přechod mnohdy problematický a velká část uživatelů se potýká s problémem, jak do nového nadupaného telefonu dostat všechna svá stará data, obzvláště pak kontakty. Operátor Vodafone se rozhodl vyjít těmto uživatelům vstříc a přechod na nový telefon jim co nejvíce zjednodušit. Na všech pobočkách Vodafonu tak naleznete vyškolené pracovníky, kteří pomocí zařízení RED box zdarma převedou zákazníkům kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového.

Red box záloha kontaktů3

„Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu,“ říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu.

Na adrese www.vodafone.cz/experti najdou zákazníci veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a mohou si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve svém městě.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)