Menu

Vodafone zdarma převede kontakty do chytrých telefonů

Trh s mobilními telefony se stále rozrůstá a největší rozmach zažívají tzv. chytré telefony s operačním systémem. Pro majitele starších telefonů je však přechod mnohdy problematický a velká část uživatelů se potýká s problémem, jak do nového nadupaného telefonu dostat všechna svá stará data, obzvláště pak kontakty. Operátor Vodafone se rozhodl vyjít těmto uživatelům vstříc a přechod na nový telefon jim co nejvíce zjednodušit. Na všech pobočkách Vodafonu tak naleznete vyškolené pracovníky, kteří pomocí zařízení RED box zdarma převedou zákazníkům kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového.

„Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu,“ říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu.

Na adrese www.vodafone.cz/experti najdou zákazníci veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a mohou si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve svém městě.

 

Komentáře

Honko

Honko

14.4.2012 14:49

Tohle se už testovalo před půl rokem, jen to měly asi tak dvě prodejny. A pokud to strčí i na “frenčízy” tak je to určitě super. Přesouvání kontaktů strašně zdržuje jak prodejce, tak zákazníky..

LikeableBoy

LikeableBoy

14.4.2012 15:16

Další možnost jak nenásilně získat trochu dat do databází. Pak se člověk může divit kde na něj daná instituce vzala číslo ;-/

Cezz

Cezz

14.4.2012 16:46

LikeableBoy: No snad to take zle nebude..

Kazdopadne ja som zveril svoje kontakty Googlim oblakom (uz od mojej Nokie so Symbianom) a nikdy som ziadne kontakty nikam prenasat nemusel. S Androidom to bolo len jednoduchsie.

Inak komu by sa priecilo svoje data zverit cudzej spolocnosti (na co je vela padnych dovodov) nie je problem rozbehat si vlastny server. (fiz funambol napriklad)

Vo vysledku sa nemusim bat, ze o svoje kontakty pridem, ak stratim telefon, mam ich synchronizovane medzi viacerymi zariadeniami (nie len android, nie len telefon) a nepotrebujem sluzby cervenej krabicky :)

Oook

Oook

14.4.2012 18:17

Podobným zařízením (akorát se tomu říká white box) je vybavena asi třetina O2 prodejen už pár měsíců. Od 1.4. by to měly být téměř všechny prodejny. Přetahovaní kontaktů ale funguje na těchto prodejnách i do jiných telefonů než chytrých a na používanou síť se také nikdo neohlíží.

trent

trent

15.4.2012 9:08

Cezz: asi to nebude služba přesně pro vás. Ale na druhou stranu už vidím své rodiče a prarodiče, jak si budou na netu hledat, jak přesypat kontakty z jednoho telefonu do druhého. Po pravdě, pokud bych měl tohle dělat třeba s hloupým telefonem za 500 Kč, tak bych asi také této služby využil.

RSS (komentáře k článku)