Menu

Umi ZERO 2 – telefon se dvěma displeji na prvním renderu

Společnost UMI v poslední době představuje jeden zajímavý kousek za druhým. Z těch nedávných jmenujme například UMI IRON, který má zaujmout precizní konstrukcí a kvalitním zvukovým čipem. Na facebookovém profilu společnosti se před pár dny objevil render nadcházející novinky s označením UMI ZERO 2. Na první pohled by se mohlo jednat o další “obyčejný” chytrý telefon, na ten druhý ovšem zjistíte, že telefon disponuje dvěma displeji. Pravděpodobně se bude jednat o e-ink displej, který jsme mohli vidět u telefonů YotaPhone. Ten nabídne výbornou čitelnost na slunci a velmi nízkou energetickou náročnost. Podrobnější informace o telefonu UMI ZERO 2 zatím neznáme, v každém případě by se mohlo jednat o velmi zajímavé zařízení. K oficiálnímu představení má dojít 1. září.

UMI ZERO 2 po vzoru YotaPhone představí telefon s dvěma displeji

yotaphone umi zero 2

Zdroj: AndroidAuthority.com

 

Komentáře

andrej

andrej

7.7.2015 7:51

Skvely napad :)

Orpheus

Orpheus

7.7.2015 9:54

Mna skor zaujima, kedy konecne zacnu vyrobcovia davat 2 micro usb koncovky, aby som subezne mohol cez jeden pozerat film a cez druhy by som nabijal mobil.

BackPa

BackPa

7.7.2015 12:44

Orphes: Nikdy.
Nevím, jak je to teď u nových modelů, ale u starého SE Arc S se dala koupit dokovací stanice, ke které se dala připojit flashka a zároveň telefon i dobíjet.

Marcel.

Marcel.

7.7.2015 13:15

Orphes: zkus bezdratovy nabijeni.. Nedokazu si v praxi predstavit, k cemu jinymu by bylo dobry mit dva konektory..

Marek

Marek

z aplikace
7.7.2015 13:39

Proč předek téměř kopíruje Motorolu Moto G (2013)?

RSS (komentáře k článku)