Tonino Lamborghini 88 Tauri – luxusní telefon se dvěma LTE SIM

Tonino Lamborghini 88 Tauri

Telefony s cenou okolo 20 tisíc korun už v dnešním světě příliš neohromíte, neboť si je pořizuje stále více a více uživatelů. Co ale vlastnit telefon, jehož cena se přibližuje k hranici 100 000 Kč a mnohdy ji i překonává? I takové telefony lze zakoupit. Jmenovat můžeme například značky Vertu či Tonino Lamborghini, kde se dočkáte opravdu luxusního zpracování a je jisté, že se s takovým telefonem ve společnosti blýsknete. Druhá zmiňovaná společnost chystá pro “vyvolené” smartphone Tonino Lamborghini 88 Tauri, který zaujme designem, zpracováním, ale i hardwarem a dvojicí slotů pro LTE SIM. Tonino Lamborghini 88 Tauri disponuje 5″ Full HD displejem, čtyřjádrovým Snapdragonem 801 s frekvencí 2,3 GHz, 3GB RAM pamětí, 20MPx fotoaparátem a baterií s kapacitou 3400 mAh. Výbornou výbavu zakončuje Android ve verzi 4.4.4.

Tonino Lamborghini 88 Tauri

Telefon Tonino Lamborghini 88 Tauri by měl na trh dorazit v limitované edici začátkem roku 2015. Bohužel nepadla žádná zmínka o ceně. Dá se ovšem předpokládat, že po vzoru předchozího modelu Tonino Lamborghini Antares se částka bude pohybovat okolo 100 000 Kč. Ocenili byste recenzi podobného telefonu s tak vysokou cenovkou? Zajímá vás, jak si podobné telefony povedou oproti zaběhlým konkurentům?

zdroj: phonearena.com

Nezapomeňte podpořit svůj telefon či tablet v anketě AndroidRoku 2014! hlasovat tlacitko

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)