Australský operátor Telstra rozesílá telefony Pixel týden před zahájením

telstra_ico

Nejeden fanoušek zařízení Google možná bude chtít po přečtení této aktuality emigrovat do Austrálie. Ačkoli se sem nové produkty obvykle dodávají s větším či menším zpožděním, nové telefony Google Pixel si někteří místní budou moci užít o týden dříve. Australský mobilní operátor Telstra totiž zahájil jejich rozesílání dříve, než měl. Oficiální termín zahájení dodávek je totiž 20. října. Zákazníci se na něj jistě zlobit nebudou, otázkou je, jak se to bude líbit Googlu.

Někteří zákazníci, kteří si objednali (respektive předobjednali) telefony u Telstry, je obdrželi včera, tedy o celý týden dříve, než se k nim měly dostat. Jeden z novopečených majitelů se pak pochlubil na diskuzním serveru Reddit, kde přidal i několik zkušeností.

Šťastlivec dostal Google Pixel od operátora Telstra o týden dříve Šťastlivec dostal Google Pixel od operátora Telstra o týden dříve

Pokud si projdete celé vlákno, najdete v něm řadu zajímavých informací, včetně ukázek fotografií a videí. K dispozici jsou tam také fotky z rozbalování, sluchátek a snímky systémového nastavení.

Podívejte se například na 4K video s elektronickou stabilizací.

Google Pixel 4K video stabilisation in low light

Google Pixel 4K video stabilisation in low light

Telstra prý posílala novinky dříve už v minulosti

Jen o několik hodin později se ozval další šťastlivec, kterému kurýrní služba přivezla Google Pixel XL, což doložil i fotografií. Balíčku s telefonem Google Pixel se patrně dočkají i další zákazníci. Podle jednoho z diskutujících to totiž není poprvé, co Telstra rozeslala nové produkty o týden dříve, než měla. Jistě tím udělala radost nejednomu klientovi, nicméně k celé záležitosti se zatím oficiálně nevyjádřila. V ostatních zemí si však na své vytoužené telefony s logem Google budou muset netrpěliví zákazníci počkat.

O několik hodin později dostal další šťastlivec Google Pixel XL O několik hodin později dostal další šťastlivec Google Pixel XL

Co byste říkali na to, kdybyste od svého operátora obdrželi žhavou novinku týden před oficiálním zahájením dodávek? Myslíte, že se v případě australské Telstry jedná o chybu, nebo vypočítavý záměr? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroje: androidpolice.com, reddit.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)