Telefon Oppo Find 7a je možné předobjednat. Dostanete baterii, kartu a kryt zdarma

oppo_find_7_smartphone

Mezi velikány s nálepkami Samsung, HTC či Sony se krčí čínský výrobce Oppo, který také představil svůj model s nejvýkonnějším hardwarem na trhu – telefon Oppo Find 7a. Zajímavý čínský přístroj nabídne skvělý poměr cena/výkon a hodně atraktivní design. Uživatelé, kterým padl telefon Oppo Find 7a do oka, mohou jásat – právě byly spuštěny předobjednávky na evropskou verzi. Cena za tento skvělý model činí 399 eur (cca 11 000 Kč), navíc dostanete k předobjednávce zdarma druhou originální 2800mAh baterii, 32GB MicroSD kartu a šikovné pouzdro Easy Cover.

telefon-oppo-find-7a-white

Telefon Oppo Find 7a – skvělý hardware, nízká cena

Telefon Oppo Find 7a nabídne za cenu 11 000 Kč opravdu skvělou výbavu v čele s 5,5″ Full HD displejem, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AB) s frekvencí 2,3 GHz, 2GB RAM pamětí a 16GB vnitřním úložištěm s možností doplnění o MicroSD kartu. Nechybí ani 13MPx fotoaparát, přední 5MPx kamerka a NFC. Přístroj nabídne Android ve verzi 4.3 s vlastní nadstavbou Oppo Color OS. Dá se ovšem předpokládat, že další ROM brzy dorazí. Očekáváme zejména CyanogenMod, který je velmi oblíbený mezi uživateli.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: europe.oppostyle.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)