Telefon jak žiletka: Oppo představuje 6 mm tenký model

oppo

Pokud nesledujete scénu s mobilními telefony či high-endovou hi-fi technikou, jméno Oppo vám asi moc neřekne. Tato značka se stala symbolem pro opravdu vydařenou elektroniku. Koneckonců asi nejznámnější model této značky – Oppo Find 5 se stal jedním z prvních telefonů s FullHD displejem.

Nyní útočí Oppo na jiné frontě – válčí o statut nejtenčího telefonu na světě. Rozhodně na tomto poli ale není nezkušeným nováčkem, vždyť jeden z předchozích modelů Oppo hrdě zaútočil na metu 6,7 mm. Sice jej pak o doslovný chlup předčily značky Alcatel a Vivo, ale teď chce Oppo vrátit úděr. Dámy a pánové, zatím podivně pojmenovaný Oppo R809T bude pouze 6,13 mm tenký.

oppo-r809-1

Ale pozor, navzdory takovéto anorexii nebude mít vůbec špatnou výbavu, považte sami: Čtyřjádro Mediatek MT6589, 1GB RAM, displej s úhlopříčkou 4,5 palce a rozlišení 720p.

Oppo si za svůj dozajista elegantní kousek nechá ale řádně zaplatit – hovoří se o ceně kolem 400 USD. Na trh by se měl dostat 26. dubna.

Kolem a kolem, začínám vážně uvažovat o tom, že můj příští telefon bude právě z Číny, Oppo a další našlapané bestie s nevyslovitelnými názvy mají prostě lákavý hardware.

 

Zdroj: PhoneArena

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)