Nově představený telefon Gionee S10 má rovnou čtyři fotoaparáty

gionee S10

Ano, čtete to v titulku správně. Vypadá to, že někteří výrobci se zaměřují více na kvantitu, jako je to u Gionee S10. Tento telefon má čtyři fotoaparáty, duální objektiv najdeme i na přední straně.

Gionee S10 je zástupcem střední třídy

Tento čínský výrobce telefonů nepatří k těm nejoblíbenějším, nicméně jejich reputace není nějaká špatná. Řadí se obecně k tomu lepšímu, co můžeme na čínském trhu najít, to je způsobeno i tím, že několik společností vydalo Gionee telefony pod svou značkou, jako třeba americká firma BLU. Dnes se zaměříme na Gionee S10.

Tento nově představený telefon se chlubí čtyřmi fotoaparáty. Na zadní straně jsou dva, kdy jeden má 16 MPx, druhý pak 8 MPx, clona je f/1,8 a f/1,7, takže fotografie za horších světelných podmínek by na tom nemusely být vůbec špatně. Na přední straně najdeme také duální fotoaparát, kdy jeden má 20 MPx a druhý rovněž 8 MPx. Další specifikace nejsou špatné. O výkon se stará procesor Helio P25, pak je k dispozici 6GB RAM a 64GB vnitřní paměti.

Displej má velikost 5,5“ a má FullHD rozlišení. Baterie má kapacitu 3 450 mAh, rovnou z krabice přijde telefon s Android 7 Nougat. V Číně začíná jeho prodej na ceně zhruba 2599 juanů, což je v přepočtu bez DPH 9000 Kč.

Pořídili byste si někdy telefon se čtyřmi fotoaparáty?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)