Jak je na tom telefon Galaxy S8 s odolností? Výsledky brutálního testu překvapily

telefon Galaxy S8

Telefon Galaxy S8 patří k nejočekávanějším zařízením roku, proto není divu, že i nový Galaxy byl na testu odolnosti u známého youtubera JerryRigEverything. Jak smartphone dopadl?

Telefon Galaxy S8 je odolnější, než jak na první pohled vypadá

Známý youtuber JerryRigEverything začal s testováním odolnosti telefonů zhruba před dvěma roky s telefonem Galaxy S6. Teď se dostalo na nejnovější vlajkový model, od kterého se očekávalo jen to nejlepší. A rozhodně nezklamal, v jedné části testování dokonce překvapil.

Ale pěkně popořádku, nejprve se Zack zaměřil na odolnost proti poškrábání. Obě strany telefonu jsou pokryty ochranným sklíčkem Gorilla Glass 5, které nabízí ochranu proti poškrábání zhruba stejnou jako většina dnešních telefonů. Sklo dokonce chrání blesk na zadní straně, což je něco, co moc často u telefonů nevidíme.

Galaxy S8 Durability Test – Scratch, Burn, and BEND tested

Galaxy S8 Durability Test - Scratch, Burn, and BEND tested

Kontroverzní čtečka otisků prstů není chráněna sklem, takže se dá poškrábat ostrým nožem, nicméně i při silném poškrábání stále dokáže fungovat bez nějakých větších problémů. Rámeček telefonu, včetně tlačítek, je pak vyroben kompletně z kovu. Velmi dobře na tom je telefon s ochranou proti plamenům, Super AMOLED displej se začne měnit až po 30 vteřinách nad plamenem. A až napotřetí na displeji zůstala nějaká známka po použití ohně. To je na AMOLED displeje více než dobré.

Na úplný závěr videa telefon prochází testem ohnutí. Zde se dalo očekávat, že by telefon mohl mít problémy, vzhledem ke své délce. Nicméně Galaxy S8 se téměř vůbec nehne a ani po vynaložení velké síly se nikde nic neohnulo, nebo nepopraskalo. Pokud přemýšlíte o telefonu Samsung S8, více informací o něm, můžete najít v naší recenzi.

Překvapilo vás, jak dobře telefon prošel testem odolnosti?

Zdroje: androidauthority.com, youtube.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek