Telefon jako navigace? Pomůže výhra v soutěži pro Premium uživatele #10

Premium nahledovy obrazek 10

Nastal čas znovu odměnit naše věrné fanoušky. Soutěž pro Premium uživatele se přehoupla do 10. pokračování a dnes obdarujeme jednoho Premium uživatele praktickým držákem telefonu do auta.

Soutěž pro Premium #10 – o co dnes hrajeme?

Dnes si na své přijdou nejspíše všichni uživatelé mobilních telefonů. Tedy hlavně ti, kteří jezdí autem. Výhrou v soutěži totiž bude šikovný držák do auta Celly Flex9, do kterého se vměstná mobilní telefon, menší tablet či třeba GPS navigace. Kdo by ale dnes používal GPS navigaci, když stejnou práci obstará i telefon s Androidem, že? Bonusem pak bude opět tričko od Světa Androida, ke kterému se jinak nelze dostat.

Premium soutěž 10 držák telefonu do auta

Jak vyhrát držák Celly Flex9?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhráv držák Celly Flex9. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže.

Kdo vyhrál minulé kolo?

V devátém kole naší soutěže jsme obdarovali jednoho z vás bezdrátovým handsfree od společnosti Huawei. Výhercem se stal uživatel PetrasCZ. Gratulujeme.

huawei am04 handsfree

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)