Soutěž o 3 vstupenky na mDevCamp 2012 [aktualizováno]

mDevCamp

Protože jsme jedním z hlavních mediálních partnerů konference Mobile DevCamp 2012, spolu s organizátory jsme si připravili pro Vás, naše čtenáře, bleskovou soutěž o 3 vstupenky na tuto akci.

Pokud jste o mDevCampu ještě neslyšeli, můžete si přečíst náš článek s představením konference, nebo podrobnější informace o programu a registracích přímo na konferenčním blogu.

mDevCamp

Soutěž

Abychom to nekomplikovali, bude soutěž tentokrát velmi jednoduchá:

  1. Napište na Twitter nebo Google+, proč byste rádi navštívili mDevCamp. Váš tweet nesmí začínat zavináčem (@) a musí obsahovat výraz “@mDevCamp” (bez uvozovek). Pokud budete psát na Google+, musí Váš post obsahovat výraz “+Mobile Devcamp” (bez uvozovek).
  2. Do tohoto jednoduchého formuláře – http://bit.ly/LyQbDF – vepište přímou adresu vašeho tweetu nebo adresu postu na Google+ a doplňte kontaktní informace. (adresu tweetu získáte přímo na twitter.com kliknutím na čas, kdy byl tweet odeslán, podobně i na Google+)
  3. Z příchozích a veřejně viditelných tweetů nebo reakcí na Google+ redakce vybere 3 výherce nejlepších příspěvků, kterým pošleme vstupenku na akci.

Soutěž končí ve čtvrtek 10. 5 .2012 v 18:00. Výherce vyhlásíme v pátek 11. 5. 2012 dopoledne.

 

Aktualizace

Tato soutěž již skončila. Vyhlášení výsledků naleznete ve článku “Vyhlášení výsledků soutěže o 3 vstupenky na mDevCamp 2012“.

Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)