Menu

Soutěž o 3 vstupenky na mDevCamp 2012 [aktualizováno]

Protože jsme jedním z hlavních mediálních partnerů konference Mobile DevCamp 2012, spolu s organizátory jsme si připravili pro Vás, naše čtenáře, bleskovou soutěž o 3 vstupenky na tuto akci.

Pokud jste o mDevCampu ještě neslyšeli, můžete si přečíst náš článek s představením konference, nebo podrobnější informace o programu a registracích přímo na konferenčním blogu.

Soutěž

Abychom to nekomplikovali, bude soutěž tentokrát velmi jednoduchá:

  1. Napište na Twitter nebo Google+, proč byste rádi navštívili mDevCamp. Váš tweet nesmí začínat zavináčem (@) a musí obsahovat výraz “@mDevCamp” (bez uvozovek). Pokud budete psát na Google+, musí Váš post obsahovat výraz “+Mobile Devcamp” (bez uvozovek).
  2. Do tohoto jednoduchého formuláře – http://bit.ly/LyQbDF – vepište přímou adresu vašeho tweetu nebo adresu postu na Google+ a doplňte kontaktní informace. (adresu tweetu získáte přímo na twitter.com kliknutím na čas, kdy byl tweet odeslán, podobně i na Google+)
  3. Z příchozích a veřejně viditelných tweetů nebo reakcí na Google+ redakce vybere 3 výherce nejlepších příspěvků, kterým pošleme vstupenku na akci.

Soutěž končí ve čtvrtek 10. 5 .2012 v 18:00. Výherce vyhlásíme v pátek 11. 5. 2012 dopoledne.

 

Aktualizace

Tato soutěž již skončila. Vyhlášení výsledků naleznete ve článku “Vyhlášení výsledků soutěže o 3 vstupenky na mDevCamp 2012“.

 

Komentáře

patrik

patrik

8.5.2012 13:09

Přema: A ty v pravidlech nekde vidis zminku o tom, ze by soutez probihala na nejake Google+ Page? Co se takhle naucit cist pred tim, nez na neco reagujes?

czechiaa

8.5.2012 13:30

Přijde mi to pěkně nefér. Jelikož Google+ jsem za celou dobu jeho existence navštívil asi 3x a Twitter naprosto nepoužívám, tak těžce pochybuju, že něco vyhraju. Jde Vám spíše o propagování této události, místo toho aby jste uspořádali pořádnou soutěž. Bohužel :-/

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

8.5.2012 16:23

zechiaa:
Přiznávám, že soutěž je trochu narychlo a mohla by být více vymazlená. Bohužel organizátor nám dodal podklady na poslední chvíli, tak jsme Vám alespoň takto chtěli dát možnost získat tři lístky na tuto akci.

Chápu, že pokud nepoužíváte ani jednu z výše uvedených sociálních sítí, tak zapojit se do soutěže bude obtížnější.

Libb76

Libb76

9.5.2012 6:37

czechiaa: nekřivdte jim. Nabízí něco zadarmo, je jen vaše věc, jestli si založíte účet na twittru nebo g+ a pak zase zrušíte a nebo ne.

“Díky” našim zákonům, které sice nezdaňují hazard, ale naopak komplikují uspořádání podobně jednoduché soutěže, se musí pak vymýšlet podobné obezličky :-( Pište svému poslanci.

czechiaa

9.5.2012 11:10

Nijak to nekritizuji, pouze poukazuji na systém způsobu pořádání této soutěže. A naopak chválím (všeobecně) pořádání této soutěže. Já lístky již zakoupené mám a nijak nic dále neřeším :-)

RSS (komentáře k článku)