TOPlist

SOUTĚŽ: Chcete vyhrát novinky od Samsungu? Sledujte s námi jejich uvedení

soutěž Samsung Galaxy Unpacked January 2021

Společnost Samsung za pár hodin představí v rámci tradiční události Unpacked novinky pro první polovinu letošního roku. Je veřejným tajemstvím, že půjde o tři telefony z řady Galaxy S21 a minimálně také vylepšená sluchátka Galaxy Buds Pro. A některá z těchto nových zařízení budete moci při této příležitosti vyhrát! Svět Androida připravil ve spolupráci s firmou Samsung soutěž o tři produkty představené v rámci Galaxy Unpacked January 2021.

O co se bude hrát?

  1. cena – Nejnovější telefon Samsung
  2. cena – Nejnovější sluchátka Samsung
  3. cena (3x) – Drobnější příslušenství

Všechny výhry patří mezi novinky, které budou teprve představeny v rámci zmíněné události. Proto schválně neuvádíme jejich názvy. Všichni ale asi tušíte, co se hraje :)

Galaxy Unpacked January 2021: Official Replay l Samsung

Galaxy Unpacked January 2021: Official Replay l Samsung

Jak se zapojit?

Vytvořit si šanci na výhru vůbec nebude složité. Soutěž pro vás začne tím, že budete sledovat přenos Samsung Galaxy Unpacked January 2021 (video výše) a pak splňte jednu jednoduchou podmínku. Na e-mail soutez@svetandroida.cz pošlete snímek obrazovky (mobilního displeje, PC monitoru…), který zachytí live vysílání mezi jedenáctou a jednadvacátou (11-21) minutou.

Zpráva musí nést předmět „Unpacked January 2021 – příjmení soutěžícího“ a v jejím obsahu musí být kromě přiloženého snímku také křestní jméno, příjmení a poštovní adresa soutěžícího. Kombinace jména a poštovní adresy může být pro zařazení do soutěže použita pouze jednou, duplicity budou vymazány. Tzn. že každý se může účastnit soutěže pouze jednou. Žádné kontaktní údaje uvedené v e-mailu není možné dodatečně měnit. Účastníci soutěže souhlasí s tím, že budou jejich jména v případě výhry uvedena v seznamu výherců. Kontaktní informace nebudou poskytovány žádné třetí straně a po ukončení soutěže budou vymazány.

Tip: Nastavte si připomenutí

Pokud jste přihlášení v Chromu či přímo na YouTube, můžete si na začátek přímého přenosu nastavit upozornění.

YT připomenutí

Kdo vyhraje Samsung novinky?

Mezi obdrženými zprávami najdeme výherce pomocí tohoto klíče:

  1. cena – 121. doručený e-mail
  2. cena – 221. doručený e-mail
  3. cena – 11., 111. a 211. doručený e-mail

E-mailové zprávy s tímto výherním pořadím musejí splňovat požadavky uvedené výše. V opačném případě bude nárok na výhru přiznán autorovi další emailové zprávy atd. Výherci budou kontaktování organizátorem soutěže prostřednictvím e-mailové adresy, ze které přišla odpověď. Jména výherců oznámíme v pátek 15. ledna v samostatném článku na Světě Androida. Společnost Samsung dodá ceny výhercům cca 14 dní po vyhlášení výsledků.

Rekapitulace

Sledujte 14. ledna oficiální představení Samsung novinek a během něj nám pošlete snímek obrazovky, který pořídíte z 11. až 21. minuty. A ten nám pošlete i s vašimi údaji na email soutez@svetandroida.cz. Pokud budete mít štěstí a váš e-mail dorazí ve v konkrétním pořadí, jedna z cen je vaše. Hodně štěstí.

Sleduj a vyhraj, už zítra!

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)