“Co máme dát do systému?” One Plus sbírá nápady od svých uživatelů

OnePlus OxygenOS nápady uživatelů vyzva

Systém OxygenOS, který se nachází v telefonech značky OnePlus, patří bezpochyby k těm nejlepším variacím Androidu na světě. Zejména proto, že je téměř čistý a případné doinstalované doplňky mají své opodstatnění a opravdové využití. Čínská firma si hodně zakládá na komunikaci se svou komunitou a rozhodla se nyní zapojit uživatele i do rozhodování o budoucích verzích OxygenOS. Na svém webu 5. března spustila možnost přispívat do databáze nápadů a námětů. Právo přispívat má kdokoli s účtem do komunitní sekce. OnePlus bude nápady pro vylepšení OxygenOS od uživatelů sbírat až do 30. dubna.

OnePlus OxygenOS nápady uživatelů

Celé to bude vlastně probíhat jako soutěž. Příspěvky se budou hodnotit v dvoutýdenních periodách, tedy ve čtyřech kolech. Nápady budou posuzovat samotní uživatelé mezi sebou. A aby měli všichni o motivaci postaráno, firma si pro nejlepších přispěvatele připravila ceny. Autoři TOP 5 nejlépe hodnocených příspěvků z každého kola se mohou těšit na komunitní kredity, náramek a sluchátka. Autoři nápadů, které nakonec budou vývojáři vybrány jako vhodné pro implementaci, dostanou VIP vstupenku na letošní představování novinek od OnePlus i s večeří a výletem. Pro všechny přispěvatele má společnost připraveno 20 komunitních kreditů.

Jaké nápady uživatelů se asi firmě OnePlus k systému OxygenOS sejdou?

Zdroj: OnePlus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)