Soutěž o 3x nový Samsung. Vyhrajte novinku, která se představí už příští týden!

Samsung_Galaxy_soutez

Komerční článek

  • Samsung už příští týden představí nový Galaxy S
  • A vy ho můžete krátce po premiéře vyhrát
  • Mobil Pohotovost spouští o novinku soutěž
  • Šanci má každý, soutěží se rovnou o 3 kusy

Nový Samsung přichází! A tři z vás teď mají šanci ho krátce po premiéře vyhrát. Mobil Pohotovost spouští speciální soutěž o 3x nový Samsung, jehož odhalení proběhne už ve středu 17. ledna v 19:00 na Galaxy Unpacked.

Stačí vám email

Zapojení do soutěže je extrémně jednoduché. Stačí na stránce mp.cz/galaxyunpacked vyplnit kontaktní e-mail a zaregistrovat se tak k odběru novinek o rodině Samsung. Přihlásit se můžete kdykoli od 5. 1. do 17. 1. 2024 do 19:00. Vylosování výherců proběhne do týdne od skončení soutěže. Samsung teasing

Výherci budou tři

Šanci na výhru má skutečně každý, soutěží se rovnou o 3 kusy novinky Samsung. Výherci tak budou celkem tři, přičemž každý z nich bude mít nárok na jeden telefon. V případě, že by Samsung novinky z rodiny Galaxy nepředstavil, má soutěžící nárok vybrat si jakékoliv zařízení Samsung v prodejní ceně do 20 000 Kč.

Nový Samsung má přinést prémiové inovace a především zcela nový zážitek poháněný umělou inteligencí Galaxy AI. Premiéru novinek můžete sledovat živě v rámci Galaxy Unpacked ve středu 17. ledna od 19:00 na stránce mp.cz/galaxyunpacked, kam bude krátce před začátkem streamu přidáno video pro živé sledování události.

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)