Vyhlášení: Kdo z vás vyhrál telefon Galaxy S21 a další ceny od Samsungu?

vyhlášení soutěže Galaxy Unpacked January 2021

V rámci akce Galaxy Unpacked January 2021 představil Samsung před několika málo hodinami tři nové produkty. Řadu smartphonů Galaxy S21, sluchátka Galaxy Buds Pro a lokalizační přívěsek Galaxy SmarTag. Společně s českým zastoupením Samsungu, kterému tímto děkujeme za spolupráci, připravil Svět Androida soutěž právě o tyto novinky. Spočívala ve sledování přímého přenosu a jednoduchém zaslání snímků obrazovky. Podrobná pravidla najdete v původním zadání. Kromě produktových novinek už v tento moment známe i vítěze! Je tu vyhlášení celé soutěže k příležitosti Galaxy Unpacked January 2021. Měli jste štěstí?

Galaxy Unpacked January 2021: Official Replay l Samsung

Galaxy Unpacked January 2021: Official Replay l Samsung

Zadané podmínky splnilo několik stovek účastníků, kteří tak byli zařazeni do soutěže o zmíněné Samsung novinky. Vzhledem k tomu, že živé vysílání neukazovalo čas v jednoduše zachytitelném a identifikovatelném formátu, rozhodli jsme se uznat snímek obrazovky každému, kdo prokázal, že Galaxy Unpacked January 2021 sledoval. Uvedené výherce budeme v souladu s pravidly informovat také prostřednictvím e-mailu. Ceny jim dorazí za cca 14 dní přímo od Samsungu. Tak a teď k samotným jménům…

Vyhlášení soutěže ke Galaxy Unpacked January 2021

1. cena – telefon Samsung Galaxy S21

První cenu, kterou je nový telefon Samsung Galaxy S21 v ceně 22 490 Kč, získal pan Jaromír Knotek z Jeseníka. Jeho e-mail se snímkem obrazovky dorazil jako 121. v pořadí. Gratulujeme!

2. cena – sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro

Druhou cenu, pod kterou se ukrývají nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro v hodnotě 5 990 Kč, dostane Markéta Kouřilová z Ostravy. Té se podařilo poslat zprávu s pořadovým číslem 221. Gratulujeme!

3. cena (3x) – přívěsek Samsung Galaxy SmartTag

Třetí cenu získali dle zadání hned tři soutěžící, jejichž e-maily dorazily jako 11., 111. a 211. v pořadí. Lokátor Samsung Galaxy SmartTag dostanou Tomáš Staněk z Plzně, Vítězslav Římek z Prahy a Karolína Šebestová z Brna. Gratulujeme!

Ukončení a vyhlášení soutěže ke Galaxy Unpacked January 2021 tak máme úspěšně za sebou. Všem výhercům Samsung novinek ještě jednou hromadně gratulujeme a věříme, že jim výhry udělají radost. Ostatním děkujeme za účast a přejeme štěstí v další hře.

O co dalšího byste chtěli v budoucnu soutěžit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)