OnePlus v rámci oslav sedmého výročí představilo dvě zajímavé novinky

oneplus-bunda-batoh 7 let oslava

Čínská společnost OnePlus, která je proslulá výrobou velmi kvalitních a cenově velmi sympatických mobilů, oslavila 17. prosince své sedmé narozeniny. K výročí se konalo historicky druhé předání cen v rámci Community Awards 2020. Za různé zásluhy byli odměnění vybraní členové komunity, tedy uživatelé webového fóra OnePlus. Společně s oceněním nejpřínosnějších lidí z komunity firma nicméně ukázala i dvě novinky. Pokud se těšíte na elektroniku, jste vedle. Mezi nové OnePlus produkty patří bunda a batoh.

OnePlus Community Awards 2020

OnePlus Community Awards 2020

Vytváření podoby bundy bylo spjaté právě s komunitou, navrhovali ji v soutěži samotní členové. A ti ji také mohou získat. Je limitována 200 kusy a dostanou ji nejaktivnější uživatelé OnePlus fóra, kteří se denně přihlašují a nejvíce podílejí na komunikaci. Za tuto aktivitu sbírají body.

Batoh nese název OnePlus Urban Traveller Backpack a bude běžně v prodeji. Na evropské trhy dorazí 8. ledna 2021. Cena je zatím neznámá, nicméně předchozí batohy této značky stojí 69 a 99 eur, tedy cca 1500 a 2100 Kč. Získat ho opět mohou i uživatelé fóra.

Jak se vám OnePlus bunda a nový batoh líbí?

Zdroj: OnePlus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)