TOP mobilní telefony Sony Xperia ve speciální slevě na černý pátek

xperia z3 hlavni

Plánujete si pod stromeček pořídit nový mobilní telefon? Přijdou vám ceny dnešních vlajkových lodí moc vysoké? Pokud ano, tak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Společnost Sony si pro nás totiž přichystala speciální slevovou akci na TOP modely mobilních telefonů Sony Xperia, která platí pouze tento pátek. Pojďme se podívat na to, o co se přesněji jedná.

Mobilní telefon značky Sony ve speciální slevě na černý pátek

Společnost Sony si přichystala pro všechny svoje fanoušky na černý pátek speciální slevovou akci, do které zahrnula všechny svoje TOP modely mobilních telefonů Xperia. Pouze tento pátek tak zakoupíte následující mobilní telefony za speciální cenu:

  • Sony Xperia Z1 – 6999 Kč
  • Sony Xperia Z1 Compact – 6599 Kč
  • Sony Xperia Z2 – 10499 Kč
  • Sony Xperia Z3 – 12999 Kč
  • Sony Xperia Z3 Compact – 10499 Kč

Pokud chcete této slevové akce využít, tak budete muset dorazit do prodejny Datart Praha – Anděl, Plzeňská 8, Praha 5. Akce začíná již tento pátek (28. listopadu 2014), a to v 9:00. Každý zákazník si bude moci zakoupit pouze jeden kus modelu Xperia za zvýhodněnou cenu. Slevová akce platí až do vyprodání zásob, nebo do vyčerpání rozpočtu, který je v tomto případě 166 666 .

Využijete speciální slevové akce na TOP mobilní telefony Sony Xperia?

Zdroj: tisková zpráva

 

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)