Sleduj web a vyhraj telefon od Samsungu

Galaxy Ace_a

Mám dobrou zprávu pro všechny, kteří dychtí po novém Android telefonu. Tento týden počínaje dneškem začíná soutěž o mobilní telefon od Samsungu. Jak se zapojit do soutěže? Je to opravdu velmi jednoduché. Jediné, co musíte udělat, je pozorně sledovat tento webový portál a odhalit soutěžní kód.

Kdy soutěž začíná a kdy končí?

Začínáme dnes  24. 8. 2011 a končíme 28. 8. 2011 (23:59), takže na výhru máte skoro celý týden

O co se hraje?

Výherce dostane od našeho hlavního sponzora, společnosti Samsung, telefon Samsung Galaxy Ace s Androidem.
Technické parametry Samsung Galaxy Ace v katalogu Android telefonů.

samsung-galaxy-ace-1

Jak soutěžit?

Každý den najdete na webu www.SvetAndroida.cz soutěžní kódy, které Vám ukryjeme do nových zpráviček a článků. Vaším úkolem bude tyto soutěžní kódy najít a pomocí soutěžního kódu se zaregistrovat (jméno-příjmení-email-telefon). Jak poznáte soutěžní kód? Vždy se bude jednat o název některého z produktů Samsungu, který pohání systém Android (Samsung Galaxy Ace, S2, Tab 10.1 … ). Abyste to neměli tak jednoduché, jednou může být soutěžním kódem “Samsung Galaxy Tab 10.1” a jindy třeba jen “SGS2”.

V čem je tato soutěž jiná? Každý může díky své rychlosti a důvtipu ovlivnit soutěžní body ve svůj prospěch. Hned vysvětlím na příkladu. “Pavlovi” se podaří odhalit soutěžní kód jako první, “Lence” jako druhé a celkově se v daný den soutěže zúčastní 500 čtenářů. Pavel tedy získá pro tento den 500 soutěžních bodů,  Lenka získá 499 bodů, soutěžící za Lenkou 498 a tak dále. Každý den tedy získáte tím více soutěžních bodů, čím dříve odhalíte soutěžní kód a čím více soutěžících se zúčastní v daném dni.
Na konci týdne sečteme všechny soutěžní body za každý den od Lenky a Pavla a … . Samsung Galaxy Ace si odnese ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

samsung logo

Rekapitulace bodově (jak vyhrát)

  • každý den pozorně sleduji web SvetAndroida.cz
  • najdu soutěžní kód
  • kliknu na soutěžní kód a zaregistruji se (nezapomeňte, že každý den je nový soutěžní kód)
  • zajistím, aby ten den soutěžilo hodně lidí = hodně soutěžních bodů pro mě

Tip:

Podařilo se Vám odhalit soutěžní kód pro tento den? Zkuste říct o soutěži ostatním a nasbírat tak více bodů. Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, třeba se tam objeví nápověda :). Soutěž je určena pro české a slovenské čtenáře SvetAndroida.cz.

Upozornění:

Po nalezení soutěžního kódu nezapomeňte správně a pravdivě vyplnit všechny údaje. Údaje vyplňujte vždy ve stejném tvaru, jinak nebude možné soutěžní body z jednotlivých dnů sečíst! Výherce bude vždy ověřován telefonem a e-mailem. Duplicitní záznamy a podvodné aktivity budou ze soutěže vyřazeny.

Pravidla soutěže

 

Samsung Galaxy Ace promo movie

Samsung Galaxy Ace promo movie

 

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (76)