Telefon Sharp Aquos Crystal: Jak vypadají nejtenčí rámečky na světě?

sharp_aquos_crystal-5

O telefonech od japonské společnosti Sharp jsme vás již několikrát informovali. Tyto přístroje viditelně vystupují z řady – nabízejí totiž velmi tenké rámečky. Nově představené telefony řady Sharp Aquos Crystal na první pohled vypadají, jakoby rámečky kolem displeje ani neměly. Japonský výrobce uvedl hned dva modely – Sharp Aquos Crystal a Sharp Aquos Crystal X. Prvně zmiňovaný přístroj se řadí spíše do střední třídy – nabídne 5″ displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 400, 1,5GB RAM paměť, 8GB vnitřní úložiště a baterii s kapacitou 2040 mAh. Telefon je navíc voděodolný a běží na Androidu ve verzi 4.4.2 KitKat.

sharp_aquos_crystal-1

Výkonnější model s označením Sharp Aquos Crystal X se pochlubí o poznání lepší výbavou – 5,5″ Full HD displejem, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 801, 2GB RAM pamětí, 32GB vnitřním úložištěm a 2610mAh baterií. O velmi tenkém rámečku svědčí i rozměry telefonu 139 x 73 x 11 mm (pro srovnání rozměry LG G3:  146,3 x 74,6 x 8,9 mm).

sharp_aquos_crystal-3

Oba telefony by měly být dostupné v Japonsku koncem měsíce, smutnější už je to ovšem s distribucí do okolního světa – kromě amerického operátora Sprint, který oba modely řady Sharp Aquos Crystal nabídne, se s jinými zeměmi nepočítá. Je to ovšem velká škoda.

sharp_aquos_crystal-5

sharp_aquos_crystal-6

zdroj: gsmarena.com

Chcete se podívat na nejlepší mobilní telefony osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)