Rufus Cuff – chytrý náramek, co zvládne vše

Rufus-Cuff-2

S chytrým příslušenstvím se roztrhl pytel – velký “boom” zažívají chytré hodinky, ale přidávají se i další módní doplňky – například chytré náramky. Do této skupiny bychom mohli zařadit i chytrý náramek Rufus Cuff, který se objevil na serveru indiegogo.com, kde jej mohou podpořit potenciální zájemci. O co se vlastně jedná?

Pokud si pod chytrým náramkem představujete něco jako Galaxy Gear Fit od společnosti Samsung, úplně zde neuspějete. Rufus Cuff je totiž o dost větší a o mnoho chytřejší. S nadsázkou se jedná o mobilní telefon na vašem zápěstí – přesvědčte se sami.

Rufus-Cuff

http://youtu.be/8uva1xb7DRo

 

Rufus Cuff je skutečně “našláplý” mnoha funkcemi a technologiemi. Poradí si například s videohovory, s prohlížením internetu, ovládáním hudby, čtením notifikací, psaním zpráv a e-mailů, pořizováním videa či třeba zaznamenáváním vašeho pohybu. Rovněž vás dokáže upozornit, pokud se vzdálíte od telefonu, ke kterému jste připojen. Nezapomnělo se ani na podporu užitečné funkce Google Now z vašeho Androidu.

Rufus-Cuff-2

Rufus-Cuff-3

Rufus Cuff – nadupané funkcemi

Veškeré informace jsou zobrazeny skrze 3″ displej s rozlišením 400 x 240 pixelů, náramek Rufus Cuff obsahuje i 16GB vnitřní paměť. Díky technologii Wi-Fi se snadno připojíte k bezdrátové síti a nejste odkázáni pouze na internetové spojení v mobilním telefonu. Nechybí ani GPS, Bluetooth, reproduktory či LED světlo a notifikační dioda. Baterie má kapacitu 1000 mAh, což podle tvůrců slibuje dobrou výdrž (čísla ale nemáme). Rufus Cuff jsou rovněž voděodolné (ne vodotěsné).

A cena, ptáte se? Na indiegogo se dají Rufus Cuff předobjednat už za 239 dolarů (necelých 5000 Kč). To není vůbec špatné. Na druhou stranu ještě projekt nezískal potřebných 200 000 dolarů – zbývá ještě 17 dní. Uvidíme, zda se tedy vůbec tento zajímavý projekt dostane do běžného prodeje.

zdroj: indiegogo.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)