Senior to s Pokémon Go myslí vážně: Hraje na 11 telefonech současně

pokemon go zapaleny hrac senior 11 telefonu

Určitě si ještě pamatujete dobu, kdy téměř všichni hráli Pokémon GO. Už v té době jsme mohli vidět několik extrémů. Tchajvanský senior je ale na úplně jiné úrovni, Pokémon Go hraje rovnou na 11 telefonech současně. To už je opravdová vášeň a nadšení pro hru.

Pokémon GO na jedenácti telefonech současně? Senior ukazuje, že to není problém

Chen San-yuan si pro svůj koníček Pokémon Go vytvořil speciální nástavec, který udrží až jedenáct telefonů zároveň. Po městě v Tchajwanu se přemísťuje pomocí kola. V rozhovoru pro tamní televizi uvedl několik zajímavých informací. A například to, že se nejedná o žádný levný koníček. Aby udržoval své Pokémony v dobré kondici, tak utrácí každý měsíc tisíce dolarů. Jeho nejoblíbenějším pokémonem je Snorlax.

Zajímavý je také způsob nabíjení telefonů, využívá několik powerbank, které má schované v brašně přes rameno. Z ní pak vidíte trčet jen velké množství kabelů pro nabíjení. Bohužel chybí informace o tom, kolik pokémonů už vlastní. Prozradil pouze, že se zaměřuje hlavně na ty vzácné druhy. Pokémon Go je velice úspěšná hra s rozšířenou realitou, a i když se může zdát, že již ji mnoho hráčů nehraje, tak opak je pravdou. Stále každý měsíc vydělává desítky milionů dolarů.

Pokémon GO
Pokémon GO

Viděli jste někdy podobně zapáleného Pokémon Go hráče?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak hrat pokemon go nahled-1

Jak hrát Pokémon Go, když venku prší?

Návody Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (6)