OnePlus má další vroubek: V telefonech se zobrazuje reklama

oneplus zobrazuje reklama

Reklamy mají své místo, ale rozhodně by neměly být v notifikacích, a to ještě rovnou od výrobce telefonu. V minulosti se to stalo například Samsungu nebo HTC, teď se dostalo opět na OnePlus, kdy se v telefonech zobrazuje reklama.

V OnePlus telefonech se zobrazuje reklama

Nový telefon této značky, OnePlus 5 není špatné zařízení, ukázala to i naše recenze. Na konci jsme ale psali, že tento nový telefon nejvíce poškozují prohlášení a nesmyslné kroky společnosti. Nyní se to opět potvrdilo. I přes několik negativních věcí z poslední doby, OnePlus nyní klidně vypustilo pomocí notifikace reklamu.

Majitelům OnePlus telefonů se během včerejška zobrazila v oznámení reklama, která láká na výhru OnePlus 5. Na fóru to hlásili majitelé OnePlus 3/3T telefonů, reklama se ale zobrazila i majitelům OnePlus 5 telefonů. Mně konkrétně se na posledním modelu této značky zobrazila rovnou dvakrát. Existují ale i případy, kdy u několika majitelů došlo k chybě a reklama zaspamovala celé zařízení.

První případ reklamy v OnePlus zařízeních se objevil při oznámení telefonu OnePlus 5, kdy si většina lidí myslela, že se jedná o jednorázovou notifikaci, tak tomu nevěnovali pozornost. Jenže nyní, když se reklama objevila znovu. A to na soutěž. Společnost zatím nevydala žádnou reakci, situaci ale budeme sledovat.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

Objevila se vám také reklama v OnePlus telefonech?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)