Telefon OnePlus 3T přichází v černé limitované edici Midnight Black

telefon-oneplus-3t-prichazi-v-cerne-limitovane-edici-midnight-black-ikona

Čínský výrobce OnePlus přichází s další limitovanou edicí své vlajkové lodě 3T. Tentokrát je černá jako noc, respektive, dle označení Midnight Black, dokonce jako půlnoc. Přesvědčte se sami v následujícím působivém klipu.

OnePlus 3T Midnight Black – limited edition

OnePlus 3T Midnight Black - limited edition

Zatímco předchozí “limitovka” Colette byla opravdu hodně omezená (bylo jí vyrobeno jen 250 kusů a šlo ji pořídit výhradně v obchodě Colette v Paříži), verze Midnight Black by měla být podstatně dostupnější. Jde o prakticky identickou verzi s Colette Edition, která však na zadní straně nemá logo Colette. Telefon je v elegantní matně černé barvě, která je viditelně tmavší než standardní “Gunmetal Gray”.

Telefon OnePlus 3T přichází v černé limitované edici Midnight Black Telefon OnePlus 3T přichází v černé limitované edici Midnight Black

Nutno dodat, že výběr té “ideální černé” rozhodně nebyl jednoduchý. Společnost testovala více než třicet barevných iterací, než vybrala tu správnou. Cílem bylo zachovat strukturu hliníkového těla, čehož bylo dosaženo aplikací tří nátěrů o tloušťce pouhých 14 mikronů. Tato metoda má zachovat přirozený vzhled a dojem kovového těla. Generální ředitel OnePlus Pete Lau uvedl: “Tato nová verze našeho dosud nejúspěšnějšího telefonu v sobě spojuje výkonný hardware, rychlý a plynulý software a největší zaměření na detail.”

OnePlus 3T Midnight Black

Tělo každého telefonu z edice Midnight Black podstupuje dvě pískovací procedury s různými velikostmi pískových zrn. Protože exkluzivita této edice stojí na vzhledu, opatřuje výrobce telefon vrstvou proti otiskům prstů. Ta má zajistit, aby přístroj zůstal na pohled nedotčený a vypadal stejně, jako po rozbalení z krabice. Na to, jak to bude vypadat v praxi, si ale budeme muset počkat, než se k zákazníkům dostanou první kousky.

OnePlus chce i této edici zachovat exkluzivitu, takže nechystá nějaké hromadné prodeje. Prvních 250 kusů půjde do prodeje na webu HBX už v pátek 24. března v 17:00. Později bude tato verze dostupná pro evropské a severoamerické zákazníky OnePlus.net 479 euro respektive 479 dolarů (12 900 Kč resp. 12 000 Kč). Za tuto sympatickou cenu zákazník získá telefon s 5,5″ AMOLED displejem s rozlišením 1080p, procesorem Qualcomm Snapdragon 821, 6GB operační paměti a 128GB úložištěm (v černé barvě nebude k dispozici 64GB verze). O přísun energie se stará 3400mAh baterie s technologií Dash Charge. I tento model bude dostupný v omezeném množství, nicméně společnost neuvedla, kolik kusů plánuje vyrobit.

OnePlus 3T v limitované edici OnePlus 3T v limitované edici

Co říkáte na OnePlus 3T Midnight Black? Líbí se vám, nebo ne?

Zdroje: 9to5google.com, androidauthority.com, androidcentral.com, androidpolice.com, androidheadlines.com, oneplus.net.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)