Pořídíte si v roce 2017 nový telefon? (Víkendová hlasovačka)

novy-telefon-vikendova-hlas

Silvestrem končí rok 2016. Máme za sebou 366 dní, které ve světě mobilních technologií přinesly mnoho zajímavých novinek a událostí. Nový rok je tradičním termínem, kdy si lidé dávají různé závazky, sliby a předsevzetí. Jedním z nich může být třeba výměna telefonu za novější model. Otázka pro toto kolo Víkendové hlasovačky tedy bude prostá: chystáte se v následujícím roce pořídit nový telefon?

Rok 2017 jako čas pro změnu?

Pro většinu uživatelů je výměna telefonu za novější model poměrně zásadním krokem, ke kterému se nejčastěji odhodlávají jednou za dva roky. Je zřejmé, že vlajkové lodě mají díky dostatečnému výkonu šanci vydržet v kapsách svých majitelů déle než v minulosti. Na druhou stranu díky neustále vyšším parametrům dnes seženete telefon s výkonem loňské špičky za zlomek ceny. Do hry navíc stále častěji vstupují čínští výrobci, kteří jsou schopni nabídnout “našlapaný” telefon za sympatickou cenu. Výměna telefonu za nový tak už nemusí nutně znamenat průvan v peněžence.

Koupíte si v roce 2017 nový telefon? Koupíte si v roce 2017 nový telefon?

Pořídíte si v roce 2017 nový telefon?

Otázka pro toto kolo Víkendové hlasovačky a diskuze tedy zní: plánujete si koupit (či jinak pořídit) v následujícím roce nový telefon?

Odkaz pro hlasování z aplikace.

V diskuzi pod článkem nám můžete napsat, jaký telefon vlastníte dnes, a jakým modelem byste ho nejraději nahradili.

Hlasovačka z minulého týdne

Před týdnem jsme se v rámci Víkendové hlasovačky a diskuze ptali, který název Androidu se vám líbil nejvíc. Vcelku jasným vítězem se stal KitKat se 21 %, následovaný Lollipopem se 17 % a Marshmallow s 15 % hlasů. 11 % hlasujících se nejvíce líbil název Jelly Bean, o jedno procento méně pak hlasovalo pro Ice Cream Sandwich. Letošní Nougat se líbí jen 6 % čtenářů, stejně jako dnes již historický a nepodporovaný Gingerbread.

Hlasovačka z minulého týdne Hlasovačka z minulého týdne

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (57)