Kolik pádů vydrží nerozbitný displej na nových Motorolách? (video)

motorola shatterproof

Motorola teprve před pár dny představila jeden z jejich stěžejních modelů vyrobený exkluzivně pro amerického operátora Verizon nazvaný Droid Turbo 2. Ten pak v závěsu následovala Motorola Moto X Force, což je mezinárodní verze amerického rychlíka s prakticky identickou konstrukcí i parametry, o které jsme vás již informovali. Oba telefony se tak mohou pochlubit nejen špičkovou hardwarovou vybaveností, ale také tím, že nabídnou takzvaný “nerozbitný displej”. Redaktorům serveru Gizmodo.com se podařilo novou Motorolu Droid Turbo 2 získat a rozhodli se onu nerozbitnost otestovat.

Dropping a phone 70 times on a concrete floor is pure catharsis

Dropping a phone 70 times on a concrete floor is pure catharsis

Jak můžete vidět už na videu, kombinace skla ShatterShield, P-OLED displeje a kovové konstrukce s gumovými zády obstála v testu na výbornou. Telefon přežil celkem 70 pádů z rukou na beton. Vyjma různých obrněných smartphonů stavěných s ohledem na hrubé zacházení by tento test asi žádný běžný smartphone nepřežil. Motorola Droid Turbo 2 si však z této série “nehod” odnesla pouze poškrábané krycí sklo displeje a oděrky na konstrukci, dalo by se tedy říci že kosmetické poškození, které funkčnost telefonu nijak neomezuje.

Co říkáte na to, jak si Motorola Droid Turbo 2 a její nerozbitný displej s testem poradily?

Zdroj: Gizmodo.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)